Garmin Vivomove 3S Sport 39mm Silver/Blue
| Gewicht | 38,6 gram |
| Android | |
| iOS | |
| Muziekspeler |
| Vorm | Rond |
| Kleur behuizing | Zilver |
| Materiaal behuizing | Roestvrij staal |
| Kleur band | Blauw |
| Materiaal band | Silicone |
| Breedte | 39 mm |
| Dikte | 10,9 mm |
| Gewicht | 38,6 gram |
| Android | |
| iOS |
| Opslagcapaciteit | 0 GB |
| Schermgrootte | 1,5 inch |
| Schermtype | Oled |
| Touchscreen |
| Bluetooth | |
| Bluetooth-versie | Bluetooth 4.2 |
| WiFi | |
| USB |
| Luidspreker | |
| Microfoon | |
| Camera | |
| Omgevingslichtsensor | |
| Versnellingsmeter | |
| Dieptemeter | |
| Thermometer | |
| Barometer | |
| Slaapmonitor | |
| Kompas | |
| Gyro-sensor | |
| Trilfunctie | |
| Near Field Communication (NFC) | |
| GPS | |
| Muziekspeler |
| Stopwatch | |
| Activity tracking | |
| Stappenteller | |
| Geschikt voor zwemmen |
| Notificaties - Telefoon | |
| Alarm |
| SKU | 010-02238-00 | |
| EAN | 0753759234249 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | maandag 23 september 2019 |