Honor Band 5 Activity Tracker Black
- Alle wearables
-
Uitvoeringen
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Gewicht | 22,7 gram |
| Android | |
| iOS | |
| Hartslagmeter |
| Waterdicht tot | 50 m |
| Breedte | 17,2 mm |
| Dikte | 11,5 mm |
| Gewicht | 22,7 gram |
| Android | |
| iOS |
| Accu capaciteit | 100 mAh |
| Accuduur | 336 uur |
| Schermgrootte | 0,95 inch |
| Schermresolutie | 240x240 |
| Schermtype | Amoled |
| Pixeldichtheid | 282 ppi |
| Touchscreen |
| Bluetooth | |
| Bluetooth-versie | Bluetooth 4.2 |
| WiFi | |
| USB |
| Hartslagmeter | |
| GPS |
| Activity tracking | |
| Stappenteller | |
| Geschikt voor zwemmen |
| Notificaties - SMS |
| SKU | 55024137 | |
| EAN | 0791327809505, 6901443310500 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | dinsdag 14 april 2020 |