Samsung Galaxy Watch4 40mm Black
- Alle wearables
-
Uitvoeringen
| Gewicht | 25,9 gram |
| Android | |
| iOS | |
| Besturingssysteem | Wear OS |
| Hartslagmeter | |
| Muziekspeler |
| Vorm | Rond |
| Kleur behuizing | Zwart |
| Materiaal behuizing | Aluminium |
| Kleur band | Zwart |
| Materiaal band | Silicone |
| Breedte | 39,3 mm |
| Dikte | 9,8 mm |
| Gewicht | 25,9 gram |
| IP rating | IP68 |
| Android | |
| iOS |
| Besturingssysteem | Wear OS |
| SoC | Samsung Exynos W920 |
| SoC klokfrequentie | 1.180 MHz |
| Aantal cores | 2 |
| Werkgeheugen | 1.500 MB |
| Opslagcapaciteit | 16 GB |
| Accu capaciteit | 247 mAh |
| Schermgrootte | 1,2 inch |
| Schermtype | Amoled |
| Pixeldichtheid | 330 ppi |
| Touchscreen | |
| Bescherming display | Gorilla Glass |
| Bluetooth | |
| Bluetooth-versie | Bluetooth 5.0 |
| WiFi |
| Microfoon | |
| Omgevingslichtsensor | |
| Versnellingsmeter | |
| Hartslagmeter | |
| Dieptemeter | |
| Thermometer | |
| Barometer | |
| Slaapmonitor | |
| Kompas | |
| Gyro-sensor | |
| Bloeddrukmonitor | |
| Bloedzuurstofsensor | |
| Trilfunctie | |
| Near Field Communication (NFC) | |
| GPS | |
| Muziekspeler |
| Stappenteller | |
| Geschikt voor zwemmen |
| Notificaties - Telefoon | |
| Notificaties - SMS | |
| Alarm |
| SKU | SM-R860NZKAEUB, SM-R860NZKAEUD, SM-R860NZKAEUE | |
| EAN | 8806092521957, 8806092510548 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | woensdag 11 augustus 2021 |