Sony SmartWatch 3 White
- Alle wearables
-
Uitvoeringen
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Gewicht | 45 gram |
| Android |
| Vorm | Rechthoek |
| Kleur behuizing | Wit |
| Kleur band | Wit |
| Breedte | 36 mm |
| Dikte | 51 mm |
| Gewicht | 45 gram |
| IP rating | IP68 |
| Android |
| SoC klokfrequentie | 1.200 MHz |
| Werkgeheugen | 512 MB |
| Opslagcapaciteit | 4 GB |
| Accu capaciteit | 420 mAh |
| Schermgrootte | 1,6 inch |
| Schermresolutie | 320x320 |
| Touchscreen |
| Bluetooth | |
| Bluetooth-versie | Bluetooth 4.0 |
| WiFi | |
| USB |
| Luidspreker | |
| Microfoon | |
| Versnellingsmeter | |
| Near Field Communication (NFC) | |
| GPS |
| Geschikt voor zwemmen |
| SKU | 1292-4180, SWR50WH, SWR50 WHITE | |
| EAN | 7311271506829 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | donderdag 12 maart 2015 |