Conceptronic AMDIS04B
| Resolutie sensor | 1920x1080 |
| USB-interface | |
| Microfoon intern |
| Type sensor | CMOS |
| Resolutie sensor | 1920x1080 |
| USB-interface | |
| USB-standaard | 2.0 |
| Microfoon intern | |
| LED | |
| Afmeting - Breedte | 7,5 cm |
| Afmeting - Diepte | 3,3 cm |
| Afmeting - Hoogte | 11 cm |
| Lengte kabel | 150 cm |
| SKU | AMDIS04B | |
| EAN | 4015867224977 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | maandag 21 december 2020 |