Microsoft LifeCam Cinema for Business
| Megapixels sensor | 1 MPixel |
| Resolutie sensor | 1280x720 |
| USB-interface | |
| Microfoon intern |
| Type sensor | CMOS |
| Megapixels sensor | 1 MPixel |
| Resolutie sensor | 1280x720 |
| Brandpuntsafstand | Autofocus |
| USB-interface | |
| USB-standaard | 2.0 |
| Microfoon intern | |
| LED | |
| Afmeting - Breedte | 2,4 cm |
| Afmeting - Diepte | 4,59 cm |
| Afmeting - Hoogte | 5,58 cm |
| Lengte kabel | 182.900 cm |
| SKU | 6CH-00002 | |
| EAN | 0885370249415, 4988648770225, 8853702494156 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | vrijdag 4 maart 2011 |
In dit artikel geven we je op basis van onze eigen ervaring met videobellen onze tests van webcams vijf simpele tips om zo'n videocall optimaal te laten verlopen.
16 maart 2020 05:59