Sweex WC031 Nightvision Hi-Res 1.3M Chatcam
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Megapixels sensor | 0,35 MPixel |
| Resolutie sensor | 1280x960 |
| USB-interface | |
| Microfoon intern |
| Type sensor | CMOS |
| Megapixels sensor | 0,35 MPixel |
| Resolutie sensor | 1280x960 |
| USB-interface | |
| USB-standaard | 2.0 |
| Microfoon intern | |
| Notebook bevestiging | |
| Afmeting - Breedte | 4 cm |
| Afmeting - Diepte | 3,8 cm |
| Afmeting - Hoogte | 3,2 cm |
| Lengte kabel | 150 cm |
| SKU | WC031, WC031V2 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | maandag 18 februari 2008 |