Sweex Webcam Passion Fruit Purple
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Megapixels sensor | 0,35 MPixel |
| Resolutie sensor | 1600x1200 |
| USB-interface | |
| Microfoon intern |
| Type sensor | CMOS |
| Megapixels sensor | 0,35 MPixel |
| Resolutie sensor | 1600x1200 |
| Brandpuntsafstand | Handmatig |
| USB-interface | |
| USB-standaard | 2.0 |
| Microfoon intern | |
| Notebook bevestiging | |
| Afmeting - Breedte | 4,5 cm |
| Afmeting - Diepte | 3,5 cm |
| Afmeting - Hoogte | 5,2 cm |
| Lengte kabel | 150 cm |
| SKU | WC158 | |
| EAN | 8717534012585 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | vrijdag 1 oktober 2010 |