Trust Exis
| Megapixels sensor | 0,3 MPixel |
| Resolutie sensor | 640x480 |
| USB-interface | |
| Microfoon intern |
| Megapixels sensor | 0,3 MPixel |
| Resolutie sensor | 640x480 |
| USB-interface | |
| USB-standaard | 2.0 |
| Microfoon intern | |
| LED | |
| Afmeting - Breedte | 4,5 cm |
| Afmeting - Diepte | 6,6 cm |
| Afmeting - Hoogte | 7,7 cm |
| Lengte kabel | 150 cm |
| SKU | 17003, BPSCP 17003 - CS20377 IT | |
| EAN | 8713439170030, 5053485546087 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | donderdag 8 april 2010 |