Trust Tyro Full HD Webcam
| Megapixels sensor | 2 MPixel |
| Resolutie sensor | 1920x1080 |
| USB-interface | |
| Microfoon intern |
| Megapixels sensor | 2 MPixel |
| Resolutie sensor | 1920x1080 |
| Brandpuntsafstand | Autofocus |
| USB-interface | |
| USB-standaard | 2.0 |
| Microfoon intern | |
| LED | |
| Afmeting - Breedte | 11,5 cm |
| Afmeting - Diepte | 8 cm |
| Afmeting - Hoogte | 3,5 cm |
| Lengte kabel | 150 cm |
| SKU | 23637 | |
| EAN | 8713439236378 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | dinsdag 29 december 2020 |