Specificaties
Hieronder zie je de specificaties van de Samsung T7 Shield.
| Product | Samsung T7 Shield |
|---|---|
| Capaciteit | 1TB of 2TB |
| Breedte | 5,9cm |
| Hoogte | 1,3cm |
| Diepte | 8,8cm |
| Gewicht | 98 gram |
| Aansluitingspecificatie | USB 3.2 Gen 2 (10gbit/s) |
| Encryptie | AES 256-bit |
| Software | Windows, MacOS, Android |
| Lezen sequentieel | 1050MB/s |
| Schrijven sequentieel | 1000MB/s |
| Fysieke aansluiting | USB-C |
| Stof- en waterdicht | IP65 |
| Controller | Samsung Pablo (S4LR033) |
| USB - NVME-controller | Asmedia ASM2362 |
| Nand | 128-laag Samsungs TLC |
Advertentie
6 besproken producten
| Vergelijk | Product | Prijs | |
|---|---|---|---|
|
Samsung Portable SSD T7 Shield 1TB Beige
|
€ 95,0015 winkels |
|
|
Samsung Portable SSD T7 Shield 1TB Black
|
€ 99,0018 winkels |
|
|
Samsung Portable SSD T7 Shield 1TB Blue
|
€ 89,0022 winkels |
|
|
Samsung Portable SSD T7 Shield 2TB Beige
|
€ 147,5017 winkels |
|
|
Samsung Portable SSD T7 Shield 2TB Black
|
€ 150,2919 winkels |
|
|
Samsung Portable SSD T7 Shield 2TB Blue
|
€ 150,2914 winkels |