Amazon Kindle Paperwhite 4 (2018) 32GB/4G
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Opslagcapaciteit | 32 GB |
| Scherm grootte | 6 inch |
| Pixeldichtheid | 300 ppi |
| Ingebouwde schermverlichting |
| Opslagcapaciteit | 32 GB |
| Geheugenkaart - microSD |
| Scherm grootte | 6 inch |
| Scherm type | E Ink Carta |
| Resolutie | 1448x1072 |
| Pixeldichtheid | 300 ppi |
| Aantal grijstinten | 16 |
| Touchscreen | |
| Ingebouwde schermverlichting | |
| Temperatuur verlichting instelbaar | |
| Type touch-detectie | Capacitief |
| MP3-speler |
| WiFi | |
| WiFi standaard | 802.11b/g/n |
| 4G (ingebouwd) | |
| Bluetooth | |
| Hoofdtelefoon aansluiting |
| Hoogte | 167 mm |
| Breedte | 116 mm |
| Dikte | 8 mm |
| Gewicht | 182 gram |
| Voedingsaansluiting | Micro USB |
| IP-classificatie | IPX8 waterdicht |
| Aantal lettertypen | 10 |
| Aantal font groottes | 14 |
| Regelafstand instelbaar | |
| Marges instelbaar | |
| Woordenboeken |
| ePUB | |
| ePUB3 | |
| TXT | |
| MOBI | |
| AZW | |
| AZW3 | |
| DOC | |
| DOCX | |
| FB2 | |
| DjVu | |
| CBR | |
| CBZ | |
| BBeB | |
| RTF | |
| HTML | |
| TIFF | |
| GIF | |
| PNG | |
| BMP | |
| JPEG | |
| CHM | |
| HTXT | |
| PMP | |
| PRC |
| EAN | 0841667186375 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | dinsdag 26 mei 2020 |
Waar er ooit duizenden manuren vereist waren om een enkel boek te vervaardigen is het nu mogelijk om duizenden boeken in je hand mee te nemen. E-readers hebben het papieren boek niet doen verdwijnen, maar zijn zeker een handige toevoeging.
13 juli 2020 10:47