Autovision AV-E Reader AV-64L
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Opslagcapaciteit | 8 GB |
| Scherm grootte | 6 inch |
| Pixeldichtheid | 212 ppi |
| Ingebouwde schermverlichting |
| Opslagcapaciteit | 8 GB |
| Geheugenkaart - microSD |
| Scherm grootte | 6 inch |
| Scherm type | E Ink |
| Resolutie | 758x1024 |
| Pixeldichtheid | 212 ppi |
| Aantal grijstinten | 16 |
| Touchscreen | |
| Ingebouwde schermverlichting | |
| Temperatuur verlichting instelbaar |
| Processor | Rockchip 2818 |
| Processortype | ARM |
| Processor kloksnelheid | 600 MHz |
| Geheugen | 128 MB |
| MP3-speler |
| WiFi | |
| 4G (ingebouwd) | |
| Bluetooth | |
| USB aansluiting | |
| Hoofdtelefoon aansluiting |
| Accuduur (uur) | 48 uur |
| Accucapaciteit | 1.500 mAh |
| Hoogte | 169 mm |
| Breedte | 113 mm |
| Dikte | 8 mm |
| Gewicht | 187 gram |
| Voedingsaansluiting | Micro USB |
| Aantal lettertypen | 1 |
| Aantal font groottes | 6 |
| Regelafstand instelbaar | |
| Marges instelbaar | |
| Woordenboeken |
| ePUB | |
| ePUB3 | |
| TXT | |
| MOBI | |
| AZW | |
| AZW3 | |
| DOC | |
| DOCX | |
| FB2 | |
| DjVu | |
| CBR | |
| CBZ | |
| BBeB | |
| RTF | |
| HTML | |
| TIFF | |
| GIF | |
| PNG | |
| BMP | |
| JPEG | |
| CHM | |
| HTXT | |
| PMP | |
| PRC |
| SKU | 402994 | |
| EAN | 8715465016917 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | dinsdag 19 mei 2020 |
Waar er ooit duizenden manuren vereist waren om een enkel boek te vervaardigen is het nu mogelijk om duizenden boeken in je hand mee te nemen. E-readers hebben het papieren boek niet doen verdwijnen, maar zijn zeker een handige toevoeging.
13 juli 2020 10:47