Sandisk Extreme Pro 1TB Black
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Opgegeven capaciteit | 1.000 GB |
| Opgegeven leessnelheid | 1.050 MB/s |
| Opgegeven schrijfsnelheid | 500 MB/s |
| Aansluiting op ssd | USB-C (10 Gbps) |
| Aansluiting kabel | USB-A en USB-C |
| Opgegeven capaciteit | 1.000 GB |
| Gemeten capaciteit | 931,51 GB |
| Form factor schijf | M.2 |
| Opgegeven leessnelheid | 1.050 MB/s |
| Opgegeven schrijfsnelheid | 500 MB/s |
| Stroomvoorziening via USB | |
| Vingerafdruklezer | |
| Lengte USB-kabel | 30 cm |
| RAID ondersteuning | |
| RAID 0 | |
| RAID 1 |
| Aansluiting op ssd | USB-C (10 Gbps) |
| Aansluiting kabel | USB-A en USB-C |
| Power knop | |
| Backup / synchronisatie knop | |
| Power LED | |
| Activity LED |
| Afmeting - Breedte | 5,7 cm |
| Afmeting - Diepte | 10,8 cm |
| Afmeting - Hoogte | 0,9 cm |
| Gewicht | 80 gram |
| Kleur | Navy/Oranje |
| Garantie | 5 jaar |
| SKU | SDSSDE80-1T00-G25 | |
| EAN | 0619659173326 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | donderdag 28 november 2019 |
Wie op zoek gaan naar draagbare opslag kan kiezen voor een usb-stick, externe harddisk of een externe SSD. Die laatste categorie wordt langzaam steeds populairder, en met goede redenen! Wij testen er 32 en vertellen je niet alleen waarom je een externe ssd wilt hebben, maar modellen onze favorieten zijn. Lees ook onze geschreven review met alle benchmarks.
8 april 2020 18:05
Een externe ssd is sneller en duurzamer dan een externe harde schijf. Wij testen in dit artikel maar liefst 31 externe ssd's, zodat jij weet welke je moet kiezen!
8 april 2020 13:02