Seagate BarraCuda Fast SSD 1TB Black
- Bekijk onze review
- Alle externe ssd's
-
Uitvoeringen
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Opgegeven capaciteit | 1.000 GB |
| Opgegeven leessnelheid | 540 MB/s |
| Opgegeven schrijfsnelheid | 500 MB/s |
| Aansluiting op ssd | USB-C (5 Gbps) |
| Aansluiting kabel | USB-A en USB-C |
| Opgegeven capaciteit | 1.000 GB |
| Gemeten capaciteit | 931 GB |
| Opgegeven leessnelheid | 540 MB/s |
| Opgegeven schrijfsnelheid | 500 MB/s |
| Stroomvoorziening via USB | |
| Vingerafdruklezer | |
| Lengte USB-kabel | 50 cm |
| RAID ondersteuning | |
| RAID 0 | |
| RAID 1 |
| Aansluiting op ssd | USB-C (5 Gbps) |
| Aansluiting kabel | USB-A en USB-C |
| Power knop | |
| Backup / synchronisatie knop | |
| Power LED | |
| Activity LED |
| Afmeting - Breedte | 7,9 cm |
| Afmeting - Diepte | 9,3 cm |
| Afmeting - Hoogte | 0,9 cm |
| Gewicht | 140 gram |
| Kleur | Zwart |
| Garantie | 3 jaar |
| SKU | STJM1000400 | |
| EAN | 0763649141458, 8719706022361 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | maandag 10 februari 2020 |
Een externe ssd is sneller en duurzamer dan een externe harde schijf. Wij testen in dit artikel maar liefst 31 externe ssd's, zodat jij weet welke je moet kiezen!
8 april 2020 13:02