Corsair Gaming Void Pro RGB Wireless Dolby 7.1 Black
- Alle headsets en koptelefoons
-
Uitvoeringen
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Type koptelefoon | Over-ear |
| Draadloos | |
| Ruisonderdrukkende koptelefoon | |
| Microfoon geïntegreerd |
| Type koptelefoon | Over-ear |
| Type draagband | Headband |
| Afmeting - Hoogte | 20,5 cm |
| Afmeting - Breedte | 20,5 cm |
| Afmeting - Diepte | 9,5 cm |
| Gewicht | 382 gram |
| Kleur | Zwart |
| Lengte snoer | 1,5 m |
| Impedantie | 32 Ω |
| Aantal kanalen | 2 kanaals |
| Virtueel surround | Dolby Headphone |
| Frequentiebereik - Laag | 20 Hz |
| Frequentiebereik - Hoog | 20 kHz |
| Diameter speakers | 50 mm |
| Draadloos | |
| Opgegeven gesprekstijd door fabrikant | 16 uur |
| Ruisonderdrukkende koptelefoon | |
| Open/gesloten oorschelpen | Gesloten |
| Afneembare kabel |
| Microfoon geïntegreerd | |
| Type microfoon | Boom |
| Microfoon in koord | |
| Microfoon op boom | |
| Microfoon afneembaar | |
| Stereo/Mono microfoon | Mono |
| Weerstand microfoon | 2.000 Ω |
| Propriëtair protocol | |
| Bluetooth | |
| NFC |
| A2DP |
| S/PDIF ingang | |
| 3,5 mm jack | |
| 6,3 mm jack | |
| USB | |
| Volume regelaar | |
| Mute schakelaar microfoon |
| Vliegtuigadapter | |
| Verlengsnoer | |
| Harde draagtas | |
| Zachte draagtas |
| Garantie | 2 jaar |
| SKU | CA-9011152-EU | |
| EAN | 0843591019347 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | woensdag 23 augustus 2017 |