Turtle Beach Ear Force Stealth 450
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Type koptelefoon | On-ear |
| Draadloos | |
| Ruisonderdrukkende koptelefoon | |
| Microfoon geïntegreerd |
| Type koptelefoon | On-ear |
| Type draagband | Headband |
| Afmeting - Hoogte | 19,0 cm |
| Afmeting - Breedte | 18,0 cm |
| Afmeting - Diepte | 8,0 cm |
| Gewicht | 236 gram |
| Kleur | Zwart |
| Lengte snoer | 1,8 m |
| Aantal kanalen | 2 kanaals |
| Virtueel surround | DTS Headphone:X |
| Frequentiebereik - Laag | 20 Hz |
| Frequentiebereik - Hoog | 20 kHz |
| Diameter speakers | 50 mm |
| Draadloos | |
| Ruisonderdrukkende koptelefoon | |
| Open/gesloten oorschelpen | Gesloten |
| Afneembare kabel | |
| Vorm plug | Recht |
| Microfoon geïntegreerd | |
| Type microfoon | Loskoppelbaar |
| Microfoon in koord | |
| Microfoon op boom | |
| Microfoon afneembaar | |
| Stereo/Mono microfoon | Mono |
| Propriëtair protocol | |
| Bluetooth | |
| NFC |
| A2DP |
| S/PDIF ingang | |
| 3,5 mm jack | |
| 6,3 mm jack | |
| USB | |
| Volume regelaar | |
| Mute schakelaar microfoon |
| Vliegtuigadapter | |
| Verlengsnoer | |
| Harde draagtas | |
| Zachte draagtas |
| Garantie | 2 jaar |
| SKU | TBS-6160-S450, TBS-6150-50, TUR014.BX.RB | |
| EAN | 0731855061600 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | maandag 14 maart 2016 |