Asus P5E3 Deluxe/WiFi-AP
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Formaat | ATX |
| CPU socket | Socket 775 |
| Intel Coffee Lake compatible | |
| Chipset | Intel X38 |
| Type geheugen | DDR3 |
| Formaat | ATX |
| Ondersteunde processor(s) | Intel Core 2 Quad/Duo |
| CPU socket | Socket 775 |
| Aantal sockets | 1 |
| Intel Coffee Lake compatible | |
| Type processorbus | 1333/1066 MHz FSB |
| Chipset | Intel X38 |
| Chipset - North bridge | Intel X38 |
| Chipset - South bridge | Intel ICH9R |
| Type geheugen | DDR3 |
| ECC ondersteuning | |
| Hoogst instelbare geheugensnelheid | DDR3-1333 |
| Aantal geheugenkanalen | 2 |
| Aantal geheugensloten | 4 |
| SLI Memory / EPP compatible | |
| Maximum intern geheugen | 8 GB |
| DDR DIMM-sloten | 0 |
| DDR2 DIMM-sloten | 0 |
| DDR3 DIMM-sloten | 4 |
| Totaal aantal fysieke PCI-Express x16 sloten | 3 |
| PCI-Express x8 sloten | 0 |
| PCI-Express x4 sloten | 0 |
| Totaal aantal fysieke PCI-Express x1 sloten | 2 |
| Totaal aantal lanes alle PCI-Express x16 sloten | 36 |
| AGP-sloten | 0 |
| PCI-sloten | 2 |
| Nvidia SLI compatible | |
| AMD CrossFire compatible |
| USB 2.0 - Totaal | 12 |
| USB 2.0 - extern | 6 |
| IEEE 1394 controller | Agere FW3227 |
| IEEE 1394 - Aansluitingen achterzijde | 1 |
| Parallel ATA aansluitingen | 1 |
| Serial ATA aansluitingen (totaal) | 6 |
| eSATA aansluitingen | 2 |
| Extra PATA (RAID) controller | JMicron JMB363 |
| Extra SATA (RAID) controller | JMicron JMB363 |
| SCSI controller | - |
| RAID 0 ondersteuning | |
| RAID 1 ondersteuning | |
| RAID 5 ondersteuning | |
| On-board flash geheugen (voor ReadyBoost) | 0 MB |
| Onboard audio - Kanalen | 7.1 |
| Onboard audio - Codec chip | Analog Devices AD1988 |
| Onboard audio - Codec type | HDA |
| S/PDIF ingang | |
| S/PDIF uitgang | |
| Dolby Digital Live | |
| DTS Connect |
| Aantal netwerkaansluitingen | 2 |
| LAN - Chip | Marvell Yukon 88E8056 |
| LAN - Snelheid | 1.000 Mbit/s |
| LAN 2 - Chip | Realtek RTL8110S |
| LAN 2 - Snelheid | 1.000 Mbit/s |
| WLAN - Chip | Ralink RT2770F |
| WLAN - Snelheid | 300 Mbit/s |
| Totaal aantal chokes | 8 |
| Fan aansluitingen (totaal) | 6 |
| Fan snelheid afhankelijk van temperatuur | |
| Chipset koeler | Passief |
| Maximale FSB/bClk frequentie | 800 MHz |
| Max. CPU voltage | 1,7 V |
| Max. geheugen voltage | 2,78 V |
| North bridge / PCH 1.05V/1.09V voltage tweaking (maximaal) | 1,91 V |
| South bridge voltage tweaking (maximaal) | 1,2 V |
| HyperTransport voltage tweaking (maximaal) | 0 V |
| PCI-Express voltage tweaking (maximaal) | 0 V |
| Dynamisch overklokken | |
| Multiplier instelbaar | |
| PCI klokfrequentie instelbaar | |
| PCI-Express klokfrequentie instelbaar | |
| Heatsinks op cpu stroomvoorziening | |
| nVidia LinkBoost technologie |
| Voeding connector | 24 pins |
| Onboard speaker | |
| 100% Solid Condensators | |
| BIOS type | AMI |
| Dual BIOS | |
| Boot-menu in BIOS | |
| Flash-programma in BIOS | |
| BIOS profielen | |
| Probleem diagnose | |
| Power recovery | |
| iRDA aansluiting | |
| Extra's | ASUS Express Gate |
| SKU | 90-MBB707-G0EAY00Z, P5E3 DELUXE/WiFi-AP@n | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | maandag 8 oktober 2007 |
Een tijdje geleden introduceerde Intel de X38 chipset voor high-end PC's. In dit artikelen vergelijken we de moederborden van ASUS en Gigabyte.
2 januari 2008 08:35