Asus P5Q3 Deluxe/WiFi-AP@n
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Formaat | ATX |
| CPU socket | Socket 775 |
| Intel Coffee Lake compatible | |
| Chipset | Intel P45 |
| Type geheugen | DDR3 |
| Formaat | ATX |
| Ondersteunde processor(s) | Intel Core 2 Quad/Duo |
| CPU socket | Socket 775 |
| Aantal sockets | 1 |
| Intel Coffee Lake compatible | |
| Type processorbus | 1600/1333/1066 MHz FSB |
| Chipset | Intel P45 |
| Chipset - North bridge | Intel P45 |
| Chipset - South bridge | Intel ICH10R |
| Type geheugen | DDR3 |
| ECC ondersteuning | |
| Hoogst instelbare geheugensnelheid | DDR3-1600 |
| Aantal geheugenkanalen | 2 |
| Aantal geheugensloten | 4 |
| SLI Memory / EPP compatible | |
| Intel XMP compatible | |
| Maximum intern geheugen | 16 GB |
| DDR DIMM-sloten | 0 |
| DDR2 DIMM-sloten | 0 |
| DDR3 DIMM-sloten | 4 |
| Totaal aantal fysieke PCI-Express x16 sloten | 3 |
| PCI-Express x8 sloten | 0 |
| PCI-Express x4 sloten | 0 |
| Totaal aantal fysieke PCI-Express x1 sloten | 2 |
| Totaal aantal lanes alle PCI-Express x16 sloten | 20 |
| AGP-sloten | 0 |
| PCI-sloten | 2 |
| Nvidia SLI compatible | |
| AMD CrossFire compatible |
| USB 2.0 - Totaal | 10 |
| USB 2.0 - extern | 6 |
| IEEE 1394 controller | LSI L-FW-3227-100 |
| IEEE 1394 - Aansluitingen achterzijde | 1 |
| Parallel ATA aansluitingen | 1 |
| Serial ATA aansluitingen (totaal) | 8 |
| eSATA aansluitingen | 1 |
| Extra PATA (RAID) controller | Marvell 88SE6121 |
| Extra SATA (RAID) controller | Silicon Image 5723 |
| Serial Attached SCSI (SAS) controller | - |
| RAID 0 ondersteuning | |
| RAID 1 ondersteuning | |
| RAID 5 ondersteuning | |
| RAID 10 ondersteuning | |
| On-board flash geheugen (voor ReadyBoost) | 0 MB |
| Onboard audio - Kanalen | 7.1 |
| Onboard audio - Codec chip | Analog Devices AD2000BX |
| Onboard audio - Codec type | HDA |
| S/PDIF ingang | |
| S/PDIF uitgang | |
| Dolby Digital Live | |
| DTS Connect |
| Aantal netwerkaansluitingen | 2 |
| LAN - Chip | Marvell Yukon 88E8056 |
| LAN - Snelheid | 1.000 Mbit/s |
| LAN 2 - Chip | Marvell Yukon 88E8001 |
| LAN 2 - Snelheid | 1.000 Mbit/s |
| WLAN - Chip | Ralink RT2770F |
| WLAN - Snelheid | 300 Mbit/s |
| Bluetooth |
| Totaal aantal chokes | 16 |
| Fan aansluitingen (totaal) | 6 |
| Fan snelheid afhankelijk van temperatuur | |
| Chipset koeler | Passief |
| Maximale FSB/bClk frequentie | 800 MHz |
| Max. CPU voltage | 2,1 V |
| Max. geheugen voltage | 2,7 V |
| North bridge / PCH 1.05V/1.09V voltage tweaking (maximaal) | 2,06 V |
| South bridge voltage tweaking (maximaal) | 1,4 V |
| HyperTransport voltage tweaking (maximaal) | 0 V |
| PCI-Express voltage tweaking (maximaal) | 0 V |
| Dynamisch overklokken | |
| Multiplier instelbaar | |
| PCI klokfrequentie instelbaar | |
| PCI-Express klokfrequentie instelbaar | |
| Heatsinks op cpu stroomvoorziening |
| Voeding connector | 24 pins |
| Onboard speaker | |
| 100% Solid Condensators | |
| BIOS type | AMI |
| Dual BIOS | |
| Boot-menu in BIOS | |
| Flash-programma in BIOS | |
| BIOS profielen | |
| Probleem diagnose | |
| Power recovery | |
| On-board Power / Reset switch | |
| On-board Clear CMOS switch | |
| Trusted Platform Module | |
| Extra's | - |
| SKU | 90-MIB4H1-G0EAY00Z, P5Q3 DELUXE/WIFI-AP CH1-13 | |
| EAN | 4719543163337 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | donderdag 19 juni 2008 |
| Red Dead 2 - 1920x1080 - Medium - Vulkan | 102,3 |
Testconfiguratie
|
|
| Red Dead 2 - 1920x1080 - Medium - Vulkan (99p) | 14,58 |
Testconfiguratie
|
|
| Red Dead 2 - 1920x1080 - Medium - Vulkan (99.9p) | 16,43 |
Testconfiguratie
|
|
| Red Dead 2 - 1920x1080 - Ultra - Vulkan | 97,2 |
Testconfiguratie
|
|
| Red Dead 2 - 1920x1080 - Ultra - Vulkan (99p) | 14,73 |
Testconfiguratie
|
|
| Red Dead 2 - 1920x1080 - Ultra - Vulkan (99.9p) | 16,22 |
Testconfiguratie
|
|
| Red Dead 2 - 3840x2160 - Medium - Vulkan | 102,4 |
Testconfiguratie
|
|
| Red Dead 2 - 3840x2160 - Medium - Vulkan (99p) | 14,4 |
Testconfiguratie
|
|
| Red Dead 2 - 3840x2160 - Medium - Vulkan (99.9p) | 16,91 |
Testconfiguratie
|
|
| Red Dead 2 - 3840x2160 - Ultra - Vulkan | 96,5 |
Testconfiguratie
|
|
| Red Dead 2 - 3840x2160 - Ultra - Vulkan (99p) | 14,73 |
Testconfiguratie
|
|
| Red Dead 2 - 3840x2160 - Ultra - Vulkan (99.9p) | 16,8 |
Testconfiguratie
|
|
| Metro Exodus - 1920x1080 - Medium | 146,1 |
Testconfiguratie
|
|
| Metro Exodus - 1920x1080 - Medium (99p) | 12,87 |
Testconfiguratie
|
|
| Metro Exodus - 1920x1080 - Medium (99.9p) | 13,84 |
Testconfiguratie
|
|
| Metro Exodus - 1920x1080 - Ultra | 108 |
Testconfiguratie
|
|
| Metro Exodus - 1920x1080 - Ultra (99p) | 16,2 |
Testconfiguratie
|
|
| Metro Exodus - 1920x1080 - Ultra (99.9p) | 17,56 |
Testconfiguratie
|
|
| Metro Exodus - 3840x2160 - Medium | 139,5 |
Testconfiguratie
|
|
| Metro Exodus - 3840x2160 - Medium (99p) | 13,41 |
Testconfiguratie
|
|
| Metro Exodus - 3840x2160 - Medium (99.9p) | 14,43 |
Testconfiguratie
|
|
| Metro Exodus - 3840x2160 - Ultra | 100 |
Testconfiguratie
|
|
| Metro Exodus - 3840x2160 - Ultra (99p) | 16,8 |
Testconfiguratie
|
|
| Metro Exodus - 3840x2160 - Ultra (99.9p) | 17,78 |
Testconfiguratie
|
|
| F1 2021 - 1920x1080 - Medium | 215,3 |
Testconfiguratie
|
|
| F1 2021 - 1920x1080 - Medium (99p) | 6,4 |
Testconfiguratie
|
|
| F1 2021 - 1920x1080 - Medium (99.9p) | 7,5 |
Testconfiguratie
|
|
| F1 2021 - 1920x1080 - Ultra | 170,1 |
Testconfiguratie
|
|
| F1 2021 - 1920x1080 - Ultra (99p) | 7,7 |
Testconfiguratie
|
|
| F1 2021 - 1920x1080 - Ultra (99.9p) | 9,3 |
Testconfiguratie
|
|
| Streaming (x264 6Mbit + F1 2021 1080p ultra 60fps) - gemid. | 22,99 |
Testconfiguratie
|
|
| Far Cry 6 - 1920x1080 - Medium | 93,5 |
Testconfiguratie
|
|
| Far Cry 6 - 1920x1080 - Medium (99p) | 16,04 |
Testconfiguratie
|
|
| Far Cry 6 - 1920x1080 - Medium (99.9p) | 25,88 |
Testconfiguratie
|
|
| Far Cry 6 - 1920x1080 - Ultra | 78 |
Testconfiguratie
|
|
| Far Cry 6 - 1920x1080 - Ultra (99p) | 20,82 |
Testconfiguratie
|
|
| Far Cry 6 - 1920x1080 - Ultra (99.9p) | 30,58 |
Testconfiguratie
|
Begin juni introduceerde Intel officieel haar nieuwe P45 chipset en inmiddels gaan de borden als warme broodjes over de toonbank. Wij vergelijken het aanbod van ASRock, ASUS, Gigabyte en MSI.
8 september 2008 14:05