AOC G2460PG
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Scherm formaat | 24 inch |
| Resolutie | 1920x1080 |
| Pixeldichtheid | 92 ppi |
| Paneeltechniek | TN |
| Gebogen scherm | |
| Backlight | LED |
| Beeldverhouding | 16:9 |
| Pixelgrootte | 0,276 mm |
| Ondersteuning voor 3D | |
| Type 3D | Actief |
| Overdrive optie aanwezig | |
| 120 Hz | |
| 144 Hz | |
| AMD FreeSync | |
| Nvidia G-Sync | |
| Nvidia G-Sync min. freq. | 30 Hz |
| Nvidia G-Sync max. freq. | 144 Hz |
| Maximale verversingsfrequentie | 144 Hz |
| Anti motion blur | ULMB |
| Afmeting - Breedte | 56,5 cm |
| Afmeting - Hoogte | 39,5 cm |
| Afmeting - Hoogte met voet | 40,04 cm |
| Afmeting - Hoogte zonder voet | 39,7 cm |
| Afmeting - Diepte | 24,5 cm |
| Afmeting - Diepte met voet | 21,1 cm |
| Afmeting - Diepte zonder voet | 7,82 cm |
| In hoogte verstelbaar | |
| Minimum hoogte bovenrand | 39,5 cm |
| Maximum hoogte bovenrand | 53 cm |
| Maximaal in hoogte verstelbaar | 13,5 cm |
| Portretmodus | |
| Kensington slot | |
| Beugelbevestiging | Vesa 100mm |
| Gewicht met voet | 6,54 kg |
| Kleur | Zwart |
| Aantal kleuren | 16,7 mln |
| AdobeRGB | |
| Reactietijd | 1 ms |
| Helderheid | 350 cd/m² |
| Contrastratio | 1.000 : 1 |
| Maximale horizontale kijkhoek | 170 ° |
| Maximale verticale kijkhoek | 160 ° |
| Flikker reductie | |
| Backlight helderheidregeling | PWM |
| Stroomverbruik (actief) | 27,7 W |
| Stroomverbruik (in standby) | 0,5 W |
| Garantie termijn | 3 jaar |
| Afstandsbediening | |
| Digitale videokabel meegeleverd |
| SKU | G2460PG | |
| EAN | 4038986144797, 6854170915848 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | donderdag 7 augustus 2014 |
Dit is de beste gaming monitor van het moment - en de alternatieven daarvoor, voor wie andere eisen heeft.
14 januari 2020 05:59
AOC heeft een groot en uitzonderlijk divers aanbod aan gaming monitoren. Wij legden vrijwel alle modellen op de testbank.
28 november 2015 05:59
Full HD G-sync, eindelijk is er dan een monitor mee die je kan kopen, een jaar na de aankondiging. Is het wat we verwachtten, of is het te weinig en te laat?
22 oktober 2014 05:59