AOC G2460VQ6
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Scherm formaat | 24 inch |
| Resolutie | 1920x1080 |
| Pixeldichtheid | 92 ppi |
| Paneeltechniek | TN |
| Gebogen scherm | |
| AMD FreeSync | |
| AMD FreeSync type | AMD Freesync |
| Nvidia G-Sync | |
| Maximale verversingsfrequentie | 75 Hz |
| HDMI | |
| Hoogst ondersteunde HDMI-versie | 1.4 |
| DisplayPort | |
| AdobeRGB | |
| Reactietijd | 1 ms |
| Helderheid | 250 cd/m² |
| Contrastratio | 1.000 : 1 |
| Scherm formaat | 24 inch |
| Resolutie | 1920x1080 |
| Pixeldichtheid | 92 ppi |
| Paneeltechniek | TN |
| Gebogen scherm | |
| Backlight | LED |
| Beeldverhouding | 16:9 |
| Pixelgrootte | 0,276 mm |
| Ondersteuning voor 3D | |
| Overdrive optie aanwezig | |
| 120 Hz | |
| 144 Hz | |
| AMD FreeSync | |
| AMD FreeSync type | AMD Freesync |
| AMD FreeSync min. freq. | 35 Hz |
| AMD FreeSync max. freq. | 75 Hz |
| Nvidia G-Sync | |
| Maximale verversingsfrequentie | 75 Hz |
| Afmeting - Breedte | 56,5 cm |
| Afmeting - Hoogte | 41,1 cm |
| Afmeting - Hoogte met voet | 41,16 cm |
| Afmeting - Hoogte zonder voet | 41,2 cm |
| Afmeting - Diepte | 22 cm |
| Afmeting - Diepte met voet | 21,93 cm |
| Afmeting - Diepte zonder voet | 7,82 cm |
| In hoogte verstelbaar | |
| Minimum hoogte bovenrand | 41,1 cm |
| Maximum hoogte bovenrand | 41,1 cm |
| Maximaal in hoogte verstelbaar | 0,0 cm |
| Portretmodus | |
| Beugelbevestiging | Vesa 100mm |
| Gewicht met voet | 4,27 kg |
| Kleur | Zwart |
| Energielabel (2012) | B |
| Energie-efficiëntieklasse (SDR) | F |
| Aantal kleuren | 16,7 mln |
| AdobeRGB | |
| Reactietijd | 1 ms |
| Helderheid | 250 cd/m² |
| Contrastratio | 1.000 : 1 |
| Maximale horizontale kijkhoek | 170 ° |
| Maximale verticale kijkhoek | 160 ° |
| Flikker reductie | |
| Stroomverbruik (actief) | 23 W |
| Stroomverbruik (SDR) | 21 W |
| Stroomverbruik (in standby) | 0,5 W |
| Garantie termijn | 3 jaar |
| Afstandsbediening | |
| Digitale videokabel meegeleverd |
| SKU | G2460VQ6 | |
| EAN | 4038986145398, 0685417714889 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | maandag 28 september 2015 |
AOC heeft een groot en uitzonderlijk divers aanbod aan gaming monitoren. Wij legden vrijwel alle modellen op de testbank.
28 november 2015 05:59