Sitecom LN-518 HomePlug Plus 500Mbps
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Chipset | Intellon INT7400 |
| Snelheid | 500 Mbit/s |
| Afmeting - hoogte | 14,5 cm |
| Afmeting - breedte | 7 cm |
| Afmeting - diepte | 4,5 cm |
| Gewicht | 420 gram |
| Chipset | Intellon INT7400 |
| QoS | |
| One button Secure | |
| Snelheid | 500 Mbit/s |
| Beveiligingstype | AES |
| Standaard | Homeplug AV |
| Firmware versie bij test | 5.2.03 |
| Extra software beschikbaar | |
| Geïntegreerde switch | |
| Geïntegreerd stopcontact | |
| Opgegeven stroomverbruik | 5,3 W |
| Power LED | |
| Activity LED | |
| Kleur | Wit |
| SKU | LN-518 | |
| EAN | 8716502023899 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | maandag 27 juni 2011 |
500 Mbps is inmiddels alweer een stuk meer ingeburgerd dan ruim een jaar geleden, toen we onze laatste grote test van powerline-adapters deden. Tijd voor een nieuwe vergelijkingstest.
2 december 2012 05:59