Trendnet TPL-402E2K
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Snelheid | 500 Mbit/s |
| Afmeting - hoogte | 12 cm |
| Afmeting - breedte | 5,5 cm |
| Afmeting - diepte | 4 cm |
| Gewicht | 185 gram |
| QoS | |
| One button Secure | |
| Snelheid | 500 Mbit/s |
| Beveiligingstype | AES |
| Standaard | Homeplug AV |
| Firmware versie bij test | 5.0.10 |
| Extra software beschikbaar | |
| Geïntegreerde switch | |
| Geïntegreerd stopcontact | |
| Opgegeven stroomverbruik | 5 W |
| Power LED | |
| Activity LED | |
| Kleur | Wit |
| SKU | TPL-402E2K | |
| EAN | 0710931506341, 0710931506310 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | vrijdag 18 mei 2012 |
500 Mbps is inmiddels alweer een stuk meer ingeburgerd dan ruim een jaar geleden, toen we onze laatste grote test van powerline-adapters deden. Tijd voor een nieuwe vergelijkingstest.
2 december 2012 05:59