Apple Mac Pro (Z0P85N/A)
| Type systeem | Desktop |
| Type processor | Intel Xeon E5-1680 v2 |
| Geheugen capaciteit | 32 GB |
| Type videokaart | AMD FirePro D700 |
| Totale harddisk / SSD capaciteit | 512 GB |
| Besturingssysteem | Apple MacOS X |
| Type systeem | Desktop |
| Type processor | Intel Xeon E5-1680 v2 |
| Processor serie | Intel Xeon |
| Aantal processors | 1 |
| Totaal aantal cores | 8 |
| Processorkloksnelheid | 3,5 GHz |
| Geheugen capaciteit | 32 GB |
| Aantal modules | 4 |
| Type geheugen | DDR3 |
| Geheugen klokfrequentie | 1.866 MHz |
| Geheugenmodules - Merk / Productnaam | HMT41GU7AFR8C-RD |
| Processor socket | Socket 2011 |
| Chipset | Intel C600 Series |
| Geheugenslots totaal | 4 |
| Geheugenslots vrij | 0 |
| RAID 0 ondersteuning | |
| RAID 1 ondersteuning | |
| RAID 5 ondersteuning | |
| Trusted Platform Module (TPM) |
| eSATA | 0 |
| Serieel | 0 |
| Parallel | 0 |
| Firewire (totaal) | 0 |
| 6-pin Firewire | 0 |
| 4-pin Firewire | 0 |
| Firewire 800 | 0 |
| Aantal USB 2.0 | 0 |
| USB 3.0 / 3.1 (Gen 1) | 4 |
| PS/2 | 0 |
| Bluetooth | |
| HDMI-ingang | |
| Thunderbolt | 6 |
| LAN - Snelheid | 1.000 Mbit/s |
| WLAN - Standaard | 802.11ac (Wi-Fi 5) |
| Videokaart - Geïntegreerd/Los | Los |
| Type videokaart | AMD FirePro D700 |
| Losse videokaart - Merk / Productnaam | AMD FirePro D700 |
| Losse videokaart - Geheugen | 6.144 MB |
| GPU kloksnelheid | 850 MHz |
| GPU geheugensnelheid | 1.370 MHz |
| D-Sub uitgang | 0 |
| DVI-uitgang | 0 |
| HDMI-uitgang | |
| DisplayPort-uitgang | 6 |
| Audio type | Onboard HDA |
| Audio kanalen | 2,1 |
| S/PDIF ingang | |
| S/PDIF uitgang |
| Totale harddisk / SSD capaciteit | 512 GB |
| SSD opslagcapaciteit | 512 GB |
| Aantal harde schijven / SSD's | 1 |
| Harddisk / SSD 1 - Type | SSD |
| Harddisk / SSD 1 - Merk / Productnaam | Apple SM0512F |
| Harddisk / SSD 1 - Capaciteit | 512 GB |
| Harddisk / SSD 1 - Toerental | 0 rpm |
| Harddisk / SSD 1 - Interface | PCI-Express x2 |
| Systeemdisk configuratie | - |
| Data disk(s) configuratie | Aparte data partitie |
| Optische drive 1 - Merk / Productnaam | Matshita UJ167am |
| Optische drive 2 - Merk / Productnaam | - |
| DVD branden | |
| Blu-ray lezen | |
| Blu-ray branden |
| Behuizing - Merk / Productnaam | Apple Mac Pro |
| Afmetingen - Breedte | 16,5 cm |
| Afmetingen - Diepte | 16,5 cm |
| Afmetingen - Hoogte | 25,4 cm |
| 5,25 inch extern totaal | 0 |
| 5,25 inch vrij | 0 |
| 3,5 inch extern totaal | 0 |
| 3,5 inch extern vrij | 0 |
| 3,5 inch intern totaal | 0 |
| 3,5 inch intern vrij | 0 |
| Front audio | 0 |
| Front USB | 0 |
| Front Firewire | 0 |
| Cardreader | |
| Reset knop |
| TV-tuner analoog | |
| TV-tuner DVB-T | |
| TV-tuner DVB-C |
| Inclusief monitor | |
| Scherm - Geïntegreerd | |
| Touchscreen | |
| Multitouch | |
| Pen-bediening | |
| Webcam |
| Inclusief muis en toetsenbord | |
| Toetsenbord - Merk / Productnaam | Roccat isku fx |
| Toetsenbord - Draadloos | |
| Muis - Draadloos |
| Besturingssysteem | Apple MacOS X |
| SKU | Z0P85N/A | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | dinsdag 21 januari 2014 |
Totaal anders: een krachtpatser van een desktop gevat in een cilinder met een gewicht van 5 kilo
17 februari 2014 05:59