HP Envy Recline 27 inch
| Type systeem | All-in-One |
| Type processor | Intel Core i7 4770T |
| Geheugen capaciteit | 8 GB |
| Type videokaart | Nvidia GeForce GT 730A |
| Totale harddisk / SSD capaciteit | 1.000 GB |
| Scherm - Afmeting (inch) | 27 inch |
| Besturingssysteem | Microsoft Windows 8 |
| Type systeem | All-in-One |
| Type processor | Intel Core i7 4770T |
| Processor serie | Intel Core i7 |
| Aantal processors | 1 |
| Totaal aantal cores | 4 |
| Processorkloksnelheid | 2,5 GHz |
| Geheugen capaciteit | 8 GB |
| Aantal modules | 2 |
| Type geheugen | DDR3 |
| Geheugen klokfrequentie | 1.600 MHz |
| Geheugenmodules - Merk / Productnaam | Samsung |
| Moederbord - Merk / Productnaam | HP 2AFA |
| Processor socket | Socket 1150 LGA |
| Chipset | Intel 945G |
| Geheugenslots totaal | 2 |
| Trusted Platform Module (TPM) |
| eSATA | 0 |
| Serieel | 0 |
| Parallel | 0 |
| Firewire (totaal) | 0 |
| 6-pin Firewire | 0 |
| 4-pin Firewire | 0 |
| Firewire 800 | 0 |
| Aantal USB 2.0 | 2 |
| USB 3.0 / 3.1 (Gen 1) | 2 |
| PS/2 | 0 |
| Bluetooth | |
| HDMI-ingang |
| LAN - Chip | Realtek (onbekend) |
| LAN - Snelheid | 1.000 Mbit/s |
| WLAN - Chip | Broadcom BCM943228HMB |
| WLAN - Standaard | 802.11n (Wi-Fi 4) |
| WLAN - Snelheid | 300 Mbit/s |
| Videokaart - Geïntegreerd/Los | Geïntegreerd en Los |
| Type videokaart | Nvidia GeForce GT 730A |
| Losse videokaart - Merk / Productnaam | Nvidia Geforce GT/730A |
| Losse videokaart - Geheugen | 1.024 MB |
| Onboard videokaart - Max. shared geheugen | 1.792 MB |
| GPU kloksnelheid | 719 MHz |
| GPU geheugensnelheid | 900 MHz |
| D-Sub uitgang | 0 |
| DVI-uitgang | 0 |
| HDMI-uitgang | |
| DisplayPort-uitgang | 0 |
| Audio type | Onboard HDA |
| Audio kanalen | 2,1 |
| S/PDIF ingang | |
| S/PDIF uitgang |
| Totale harddisk / SSD capaciteit | 1.000 GB |
| Harddisk opslagcapaciteit | 1.000 GB |
| Aantal harde schijven / SSD's | 1 |
| Harddisk / SSD 1 - Type | Harddisk |
| Harddisk / SSD 1 - Merk / Productnaam | Seagate ST1000LM014 |
| Harddisk / SSD 1 - Capaciteit | 1.000 GB |
| Harddisk / SSD 1 - Toerental | 5.400 rpm |
| Harddisk / SSD 1 - Interface | Serial ATA |
| Systeemdisk configuratie | - |
| Data disk(s) configuratie | Aparte data partitie |
| Optische drive 1 - Merk / Productnaam | Matshita UJ167am |
| DVD branden | |
| Blu-ray lezen | |
| Blu-ray branden |
| Voeding (Merk / Productnaam) | HP TPC LA52 |
| Continu vermogen | 150 W |
| Behuizing - Merk / Productnaam | all-in-one |
| Afmetingen - Breedte | 65,5 cm |
| Afmetingen - Diepte | 29,8 cm |
| Afmetingen - Hoogte | 43,8 cm |
| 5,25 inch extern totaal | 0 |
| 5,25 inch vrij | 0 |
| 3,5 inch extern totaal | 0 |
| 3,5 inch extern vrij | 0 |
| 3,5 inch intern totaal | 0 |
| 3,5 inch intern vrij | 0 |
| Front audio | 0 |
| Front USB | 2 |
| Front Firewire | 0 |
| Cardreader | |
| Reset knop |
| Inclusief monitor | |
| Scherm - Geïntegreerd | |
| Scherm - Afmeting (inch) | 27 inch |
| Scherm - Resolutie | 1920x1080 |
| Touchscreen | |
| Multitouch | |
| Pen-bediening | |
| Webcam |
| Inclusief muis en toetsenbord | |
| Toetsenbord - Merk / Productnaam | HP KBRF7171 |
| Toetsenbord - Draadloos | |
| Muis - Merk / Productnaam | HP Morfgiuo |
| Muis - Draadloos |
| Besturingssysteem | Microsoft Windows 8 |
| Anti virussoftware | Norton Internet Security |
| SKU | 1NZ8U9U0TP8 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | donderdag 5 september 2013 |
Vandaag introduceert HP de nieuwe Envy Recline 27. Een nieuwe all-in-one computer met een wel heel beweeglijk scherm. Een scherm gemaakt om eenvoudig op de juiste hoogte te plaatsen, afhankelijk van wat je met het systeem aan het doen bent.
5 september 2013 17:00