HP Z620 Workstation
| Type systeem | Desktop |
| Type processor | Intel Xeon E5-2650 V2 |
| Geheugen capaciteit | 32 GB |
| Type videokaart | Nvidia Quadro K4000 |
| Totale harddisk / SSD capaciteit | 480 GB |
| Besturingssysteem | Microsoft Windows 7 Professional |
| Type systeem | Desktop |
| Type processor | Intel Xeon E5-2650 V2 |
| Processor serie | Intel Xeon |
| Aantal processors | 2 |
| Totaal aantal cores | 16 |
| Processorkloksnelheid | 2,6 GHz |
| Geheugen capaciteit | 32 GB |
| Aantal modules | 8 |
| Type geheugen | DDR3 |
| Geheugen klokfrequentie | 1.866 MHz |
| Geheugenmodules - Merk / Productnaam | Micron MT18JSF51272AZ |
| Moederbord - Form factor | ATX |
| Processor socket | Socket 2011 |
| Chipset | Intel C600 Series |
| PCI-Express x16 totaal | 2 |
| PCI-Express x16 vrij | 0 |
| PCI-Express x1 totaal | 0 |
| PCI-Express x1 vrij | 0 |
| PCI totaal | 1 |
| PCI vrij | 0 |
| Geheugenslots totaal | 12 |
| Geheugenslots vrij | 4 |
| SATA 300 totaal | 6 |
| SATA 300 vrij | 6 |
| SATA 600 totaal | 4 |
| SATA 600 vrij | 0 |
| RAID 0 ondersteuning | |
| RAID 1 ondersteuning | |
| RAID 5 ondersteuning | |
| Trusted Platform Module (TPM) |
| eSATA | 0 |
| Serieel | 0 |
| Parallel | 0 |
| Firewire (totaal) | 2 |
| 6-pin Firewire | 2 |
| 4-pin Firewire | 0 |
| Firewire 800 | 0 |
| Aantal USB 2.0 | 5 |
| USB 3.0 / 3.1 (Gen 1) | 4 |
| PS/2 | 2 |
| Bluetooth | |
| HDMI-ingang | |
| Thunderbolt | 1 |
| LAN - Chip | Intel 82574L |
| LAN - Snelheid | 1.000 Mbit/s |
| LAN 2 - Snelheid | 1.000 Mbit/s |
| Videokaart - Geïntegreerd/Los | Los |
| Type videokaart | Nvidia Quadro K4000 |
| Losse videokaart - Merk / Productnaam | Nvidia Quadro K4000 |
| Losse videokaart - Geheugen | 3.072 MB |
| GPU kloksnelheid | 811 MHz |
| GPU geheugensnelheid | 1.404 MHz |
| D-Sub uitgang | 0 |
| DVI-uitgang | 1 |
| HDMI-uitgang | |
| DisplayPort-uitgang | 2 |
| Audio type | Onboard HDA |
| Audio kanalen | 3 |
| Audio chip / Geluidskaart | Realtek ALC262 |
| S/PDIF ingang | |
| S/PDIF uitgang |
| Totale harddisk / SSD capaciteit | 480 GB |
| SSD opslagcapaciteit | 480 GB |
| Aantal harde schijven / SSD's | 1 |
| Harddisk / SSD 1 - Type | SSD |
| Harddisk / SSD 1 - Merk / Productnaam | Seagate ST480FP0021 |
| Harddisk / SSD 1 - Capaciteit | 480 GB |
| Harddisk / SSD 1 - Toerental | 0 rpm |
| Harddisk / SSD 1 - Interface | Serial ATA |
| Harddisk / SSD 1 - Controller (Merk / Chipset / poort) | Intel C60x Sata 6G Poort 1 |
| Systeemdisk configuratie | - |
| Data disk(s) configuratie | Geen aparte datadisk |
| DVD branden | |
| Blu-ray lezen | |
| Blu-ray branden |
| Voeding (Merk / Productnaam) | HP S10-800P1A |
| Continu vermogen | 800 W |
| Afmetingen - Breedte | 16,2 cm |
| Afmetingen - Diepte | 48 cm |
| Afmetingen - Hoogte | 44,5 cm |
| 5,25 inch extern totaal | 2 |
| 5,25 inch vrij | 0 |
| 3,5 inch extern totaal | 0 |
| 3,5 inch extern vrij | 0 |
| 3,5 inch intern totaal | 3 |
| 3,5 inch intern vrij | 2 |
| Front audio | 2 |
| Front USB | 3 |
| Front Firewire | 1 |
| Cardreader | |
| Reset knop |
| TV-tuner analoog | |
| TV-tuner DVB-T | |
| TV-tuner DVB-C |
| Inclusief monitor | |
| Scherm - Geïntegreerd | |
| Touchscreen | |
| Multitouch | |
| Pen-bediening | |
| Webcam |
| Inclusief muis en toetsenbord | |
| Toetsenbord - Merk / Productnaam | HP KU1156 |
| Toetsenbord - Draadloos | |
| Muis - Merk / Productnaam | HP SM-2027 |
| Muis - Draadloos |
| Besturingssysteem | Microsoft Windows 7 Professional |
| SKU | Z620 WORKSTATION | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | donderdag 27 februari 2014 |