Prowise All in One Touch PC
| Type systeem | All-in-One |
| Type processor | Intel Pentium 3805U |
| Geheugen capaciteit | 4 GB |
| Type videokaart | Intel HD Graphics |
| Totale harddisk / SSD capaciteit | 500 GB |
| Scherm - Afmeting (inch) | 23 inch |
| Besturingssysteem | Microsoft Windows 8.1 |
| Type systeem | All-in-One |
| Type processor | Intel Pentium 3805U |
| Processor serie | Intel Pentium |
| Aantal processors | 1 |
| Totaal aantal cores | 2 |
| Processorkloksnelheid | 1,9 GHz |
| Geheugen capaciteit | 4 GB |
| Aantal modules | 1 |
| Type geheugen | DDR3 |
| Geheugen klokfrequentie | 1.600 MHz |
| Geheugenslots totaal | 1 |
| Geheugenslots vrij | 0 |
| USB 3.0 / 3.1 (Gen 1) | 3 |
| Bluetooth | |
| HDMI-ingang |
| WLAN - Chip | Realtek RTL8821AE Wireless LAN 802.11ac |
| WLAN - Standaard | 802.11ac (Wi-Fi 5) |
| WLAN - Snelheid | 433 Mbit/s |
| Videokaart - Geïntegreerd/Los | Geïntegreerd |
| Type videokaart | Intel HD Graphics |
| HDMI-uitgang |
| Audio type | Onboard HDA |
| Audio kanalen | 2 |
| S/PDIF ingang | |
| S/PDIF uitgang |
| Totale harddisk / SSD capaciteit | 500 GB |
| Harddisk opslagcapaciteit | 500 GB |
| Aantal harde schijven / SSD's | 1 |
| Harddisk / SSD 1 - Type | SSHD |
| Harddisk / SSD 1 - Merk / Productnaam | Seagate ST500LM000-1EJ162 |
| Harddisk / SSD 1 - Capaciteit | 500 GB |
| Harddisk / SSD 1 - Toerental | 5.400 rpm |
| Harddisk / SSD 1 - Interface | Serial ATA |
| Optische drive 1 - Merk / Productnaam | - |
| DVD branden | |
| Blu-ray lezen | |
| Blu-ray branden |
| Cardreader |
| Inclusief monitor | |
| Scherm - Geïntegreerd | |
| Scherm - Afmeting (inch) | 23 inch |
| Scherm - Resolutie | 1920x1080 |
| Paneeltype | IPS |
| Touchscreen | |
| Multitouch | |
| Pen-bediening | |
| Webcam |
| Inclusief muis en toetsenbord |
| Besturingssysteem | Microsoft Windows 8.1 |
| SKU | 6062B0181403 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | vrijdag 19 juni 2015 |
Prowise, specialist in educatieve hardware en software, introduceerde onlangs een All-in-One PC. Wij namen het apparaat onder handen en waren er behoorlijk van gecharmeerd.
26 augustus 2015 05:59
Hardware.Info Magazine bestaat 15 jaar en dat vieren we! Met dank aan onze partners hebben we maar liefst 42 prijzen met een totale waarde van ruim € 12.500 voor je klaar staan.
20 juni 2017 12:00