Samsung DP700A3D
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Type systeem | All-in-One |
| Type processor | Intel Core i5 3570T |
| Geheugen capaciteit | 8 GB |
| Type videokaart | AMD Radeon HD 7690M |
| Totale harddisk / SSD capaciteit | 1.000 GB |
| Scherm - Afmeting (inch) | 23,6 inch |
| Besturingssysteem | Microsoft Windows 8 |
| Type systeem | All-in-One |
| Type processor | Intel Core i5 3570T |
| Processor serie | Intel Core i5 |
| Aantal processors | 1 |
| Totaal aantal cores | 4 |
| Processorkloksnelheid | 2,3 GHz |
| Processorkloksnelheid (max. turbo) | 3,3 GHz |
| Geheugen capaciteit | 8 GB |
| Aantal modules | 2 |
| Type geheugen | DDR3 |
| Geheugen klokfrequentie | 1.600 MHz |
| Geheugenmodules - Merk / Productnaam | Samsung |
| Processor socket | Socket 1155 |
| Chipset | Intel H77 |
| Geheugenslots totaal | 2 |
| Geheugenslots vrij | 0 |
| RAID 0 ondersteuning | |
| RAID 1 ondersteuning | |
| RAID 5 ondersteuning | |
| Trusted Platform Module (TPM) |
| eSATA | 0 |
| Serieel | 0 |
| Parallel | 0 |
| Firewire (totaal) | 0 |
| 6-pin Firewire | 0 |
| 4-pin Firewire | 0 |
| Firewire 800 | 0 |
| Aantal USB 2.0 | 3 |
| Aantal USB 3.0 - 5 Gb/s (Type-A) | 2 |
| USB 3.0 / 3.1 (Gen 1) | 2 |
| PS/2 | 0 |
| Bluetooth | |
| HDMI-ingang | |
| Thunderbolt | 0 |
| LAN - Snelheid | 1.000 Mbit/s |
| WLAN - Chip | Atheros AR946x |
| WLAN - Standaard | 802.11n (Wi-Fi 4) |
| WLAN - Snelheid | 300 Mbit/s |
| Videokaart - Geïntegreerd/Los | Los |
| Type videokaart | AMD Radeon HD 7690M |
| Losse videokaart - Merk / Productnaam | AMD/Radeon |
| Losse videokaart - Geheugen | 1.024 MB |
| GPU kloksnelheid | 600 MHz |
| GPU geheugensnelheid | 800 MHz |
| D-Sub uitgang | 0 |
| DVI-uitgang | 0 |
| HDMI-uitgang | |
| DisplayPort-uitgang | 0 |
| Audio type | Onboard HDA |
| Audio kanalen | 7,1 |
| Audio chip / Geluidskaart | Realtek ALC269 |
| S/PDIF ingang | |
| S/PDIF uitgang |
| Totale harddisk / SSD capaciteit | 1.000 GB |
| Aantal harde schijven / SSD's | 1 |
| Harddisk / SSD 1 - Type | Harddisk |
| Harddisk / SSD 1 - Merk / Productnaam | Seagate ST1000LM024 |
| Harddisk / SSD 1 - Capaciteit | 1.000 GB |
| Harddisk / SSD 1 - Toerental | 5.400 rpm |
| Harddisk / SSD 1 - Interface | Serial ATA |
| Systeemdisk configuratie | Losse disks |
| Data disk(s) configuratie | Geen aparte datadisk |
| Optische drive 2 - Merk / Productnaam | - |
| DVD branden | |
| Blu-ray lezen | |
| Blu-ray branden |
| Voeding (Merk / Productnaam) | Delta ADP-120ZB |
| Continu vermogen | 120 W |
| Behuizing - Merk / Productnaam | all-in-one |
| Afmetingen - Breedte | 57 cm |
| Afmetingen - Diepte | 19 cm |
| Afmetingen - Hoogte | 43,7 cm |
| 5,25 inch extern totaal | 1 |
| 5,25 inch vrij | 0 |
| 3,5 inch extern totaal | 0 |
| 3,5 inch extern vrij | 0 |
| 3,5 inch intern totaal | 0 |
| 3,5 inch intern vrij | 0 |
| Front audio | 2 |
| Front USB | 2 |
| Front Firewire | 0 |
| Cardreader | |
| Reset knop |
| TV kaart - Merk / Productnaam | Yuan MC770AQ |
| TV-tuner analoog | |
| TV-tuner DVB-T | |
| TV-tuner DVB-C |
| Inclusief monitor | |
| Scherm - Geïntegreerd | |
| Scherm - Afmeting (inch) | 23,6 inch |
| Scherm - Resolutie | 1920x1080 |
| Touchscreen | |
| Multitouch | |
| Pen-bediening | |
| Webcam |
| Inclusief muis en toetsenbord | |
| Toetsenbord - Merk / Productnaam | Samsung AA-SK6PWUB |
| Toetsenbord - Draadloos | |
| Muis - Merk / Productnaam | Samsung AA-SM6PWPB |
| Muis - Draadloos |
| Besturingssysteem | Microsoft Windows 8 |
| Anti virussoftware | Norton Internet security |
| SKU | DP700A3D-S01NL | |
| EAN | 8806085383777 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | zaterdag 22 december 2012 |
Samsung Series 7 All-in-One PC 700A3D: een 23 inch all-in-one met een design dat sterk overeen komt met de televisies van het merk.
11 januari 2013 15:00