Sony Xperia Tablet 16GB
- Bekijk 2 reviews
- Alle tablets
-
Uitvoeringen
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Besturingssysteem | Android |
| Scherm diagonaal | 9,4 inch |
| Resolutie | 1280x800 |
| Totale opslagcapaciteit | 16 GB |
| Geheugencapaciteit | 1 GB |
| Gewicht totaal | 553 gram |
| Besturingssysteem | Android |
| Besturingssysteem versie | Google Android 4.0 |
| Processor / SoC | Nvidia Tegra 3 |
| ARM-architectuur | ARMv7 |
| Aantal cores totaal | 4 |
| Type cluster 1 | ARM Cortex-A9 |
| Snelheid cluster 1 | 1,3 GHz |
| Scherm diagonaal | 9,4 inch |
| Resolutie | 1280x800 |
| Pixeldichtheid | 161 ppi |
| Scherm type (mat/glans) | Glanzend |
| Touchscreen type | Capacitief |
| Paneeltype | IPS |
| Geschikt voor peninvoer |
| Totale opslagcapaciteit | 16 GB |
| Beschikbaar opslaggeheugen | 9,68 GB |
| Geheugencapaciteit | 1 GB |
| WLAN / WiFi standaard | 802.11n (Wi-Fi 4) |
| WLAN snelheid | 150 Mbit/s |
| Bluetooth | |
| Bluetooth-versie | Bluetooth 3.0 |
| 3G (HSPA/UMTS) | |
| 4G (LTE) |
| Cardreader - MicroSD | |
| Analoge audio aansluitingen | 1 |
| Geïntegreerde camera | |
| Cameraresolutie | 8 MPixel |
| Camera voorkant | |
| Camera voorkant resolutie | 1,3 MPixel |
| Flitser |
| Accelerometer | |
| GPS | |
| Kompas |
| Geïntegreerde microfoon |
| Accu capaciteit (mAh) | 6.000 mAh |
| Verwisselbare accu | |
| Gewicht totaal | 553 gram |
| Afmeting - Breedte | 23,98 cm |
| Afmeting - Diepte | 0,88 cm |
| Afmeting - Hoogte/Dikte | 17,44 cm |
| SKU | SGPT121E1/S.E1, SGPT121DE/S.G4, SGPT121E1, SGPT121GB/S | |
| EAN | 4905524896701, 4905524891188, 4905524891232 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | maandag 17 september 2012 |
| aac |
|
||
| mp3 |
|
||
| ogg |
|
||
| wav |
|
||
| wma |
|
| 3GP |
|
||
| DivX |
|
||
| H.264 (MKV) |
|
||
| MP4 |
|
||
| WMV |
|
Met de feestdagen voor de deur hebben we alle tablets die we hebben getest en die nog verkrijgbaar zijn op een rijtje gezet. Welke wil jij?
4 december 2012 12:59
Sony bracht vorig jaar met de Tablet S een eigenzinnig vormgegeven tablet uit. Met de Xperia Tablet S van dit jaar gaan ze met dit design verder. Wij zochten uit hoe goed deze stijlvolle tablet bevalt.
12 oktober 2012 05:59