Samsung 75Q900R
- Bekijk 3 reviews
- Alle televisies
-
Uitvoeringen
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Beelddiagonaal | 75 inch |
| HD specificatie | Ultra HD 8K |
| Ultra HD Premium | |
| Schermtechnologie | LCD |
| HDR ondersteuning | |
| Smart TV | |
| Smart TV systeem | Tizen |
| Beelddiagonaal | 75 inch |
| HD specificatie | Ultra HD 8K |
| Ultra HD Premium | |
| Resolutie | 8K UHD 7680x4320 |
| Schermtechnologie | LCD |
| Backlight | LED |
| 100 Hz technologie | |
| Scherm vorm | Plat |
| HDR ondersteuning | |
| HDR: HDR10+ ondersteuning | |
| HDR: HDR 10 ondersteuning | |
| HDR: HLG ondersteuning | |
| Ondersteuning voor 3D | |
| Beschikt over Local dimming | |
| Local dimming uitschakelbaar | |
| Full Array Local Dimming | |
| Dimming zones Horizontaal | 30 |
| Dimming zones verticaal | 16 |
| Aantal dimming zones totaal | 480 |
| Aantal tuners | 2 |
| DVB-C (Digitale kabel TV) tuner | |
| DVB-S (Satelliet) tuner | |
| DVB-S2 (Satelliet) tuner | |
| DVB-T (Digitenne) tuner | |
| DVB-T2 (Digitenne) tuner |
| Aantal speakers | 4 |
| Totaal opgegeven audiovermogen | 60 W |
| CI slot | |
| Ethernet | |
| HDMI (aantal) | 4 |
| HDMI (versie) | 2.0 |
| Hoofdtelefoon aansluiting | 0 |
| Line uit | 0 |
| Optisch digitaal uit | 1 |
| Scart | 0 |
| SD Kaartlezer | |
| USB | 3 |
| WLAN 2.4 GHz | |
| Bluetooth | |
| Lengte netsnoer | 150 cm |
| Snoer afneembaar? | |
| Externe voedingsadapter |
| Energieverbruik (in gebruik, fabrikantopgave) | 377 W |
| Energieverbruik (standby, fabrikantopgave) | 0,5 W |
| Lichtsensor |
| Afmeting - Breedte | 167,5 cm |
| Afmeting - Hoogte | 96,46 cm |
| Afmeting - Diepte | 3,56 cm |
| Afmeting - Hoogte incl voet | 102,49 cm |
| Afmeting - Diepte incl voet | 33,74 cm |
| Kleur | Zwart |
| Kantelbaar scherm | |
| Voet meegeleverd | |
| Voet draaibaar |
| Opnemen op extern USB apparaat | |
| Frame interpolatie | |
| 1:1 pixelmapping | |
| Elektronische TV-gids (EPG) | |
| Digitale videorecorder functie | |
| Timeshifting (Live TV pauzeren) | |
| Wandmontage mogelijk | |
| Geïntegreerde camera |
| RGB Bias/Gain regeling | |
| Primaries/Secondaries regeling | |
| Wizard beeldoptimalistie |
| ANSI Contrast - Film Mode - Wit 2 | 191,5 |
| SKU | QE75Q900RALXXN | |
| EAN | 8801643495107 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | vrijdag 31 augustus 2018 |
| Media afspelen via DLNA |
Testconfiguratie
|
||
| Windows netwerk drives benaderen |
Testconfiguratie
|
||
| Media afspelen van USB (FAT32) |
Testconfiguratie
|
||
| Media afspelen van USB (NTFS) |
Testconfiguratie
|
||
| .jpg foto's |
Testconfiguratie
|
||
| .mp3 audio |
Testconfiguratie
|
||
| .flac audio |
Testconfiguratie
|
||
| .m4a audio |
Testconfiguratie
|
||
| .mpg (MPEG2) video |
Testconfiguratie
|
||
| .avi (XviD SD / MP3) video |
Testconfiguratie
|
||
| .mkv (H.264 HD / AC3) video |
Testconfiguratie
|
||
| .mkv (H.264 HD / DTS) video |
Testconfiguratie
|
||
| .mp4 (H.264 HD / AAC) video |
Testconfiguratie
|
Samsung's tweede generatie 8K televisies is nu te koop. De nieuwe Q950R serie biedt een aantal verbeterigen ten opzichte van zijn voorganger. De belangrijkste daarvan is de toevoeging van full-spec HDMI 2.1 poorten, maar ook de kijkhoeken van het scherm zijn verder verbeterd. Wij zochten uit hoe Samsung dat precies voor elkaar heeft gekregen, en beantwoorden de vraag of deze tv nu écht een aanrader is.
13 mei 2019 16:15
Samsung kondigde vorig jaar in september haar eerste 8K televisie aan. Wij hebben de Q900R inmiddels uitgebreid kunnen testen en in dit artikel vertellen we je of dit 4000 nits-lichtkanon met zijn ruim 33 miljoen pixels een goede keuze is
17 maart 2019 05:59
Meerdere fabrikanten brengen dit jaar 8K televisies op markt, maar er kan er natuurlijk maar één de eerste zijn, en dat is Samsung. De Q900R werd vorig jaar op de IFA beurs al aangekondigd, en inmiddels hebben wij deze tv uitgebreid getest. In deze video bespreken we niet alleen de testresultaten van de Q900R, maar gaan we ook uitgebreid in op de vraag of hoe nuttig 8K in de praktijk nou echt is.
15 maart 2019 15:01