Samsung 75Q950R
- Bekijk 2 reviews
- Alle televisies
-
Uitvoeringen
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Beelddiagonaal | 75 inch |
| HD specificatie | Ultra HD 8K |
| Ultra HD Premium | |
| Schermtechnologie | LCD |
| HDR ondersteuning | |
| Smart TV | |
| Smart TV systeem | Tizen |
| Beelddiagonaal | 75 inch |
| HD specificatie | Ultra HD 8K |
| Ultra HD Premium | |
| Resolutie | 8K UHD 7680x4320 |
| Schermtechnologie | LCD |
| Backlight | LED |
| 100 Hz technologie | |
| Scherm vorm | Plat |
| HDR ondersteuning | |
| HDR: HDR10+ ondersteuning | |
| HDR: HDR 10 ondersteuning | |
| HDR: Dolby Vision ondersteuning | |
| HDR: HLG ondersteuning | |
| Ondersteuning voor 3D | |
| Beschikt over Local dimming | |
| Local dimming uitschakelbaar | |
| Full Array Local Dimming | |
| Dimming zones Horizontaal | 30 |
| Dimming zones verticaal | 16 |
| Aantal dimming zones totaal | 480 |
| Aantal tuners | 2 |
| DVB-C (Digitale kabel TV) tuner | |
| DVB-S (Satelliet) tuner | |
| DVB-S2 (Satelliet) tuner | |
| DVB-T (Digitenne) tuner | |
| DVB-T2 (Digitenne) tuner |
| Aantal speakers | 4 |
| Totaal opgegeven audiovermogen | 60 W |
| CI slot | |
| Ethernet | |
| HDMI (aantal) | 4 |
| HDMI (versie) | 2.1 |
| Hoofdtelefoon aansluiting | 0 |
| Line uit | 0 |
| Optisch digitaal uit | 1 |
| Scart | 0 |
| SD Kaartlezer | |
| USB | 3 |
| WLAN 2.4 GHz | |
| Bluetooth | |
| Lengte netsnoer | 158 cm |
| Snoer afneembaar? | |
| Externe voedingsadapter |
| Energieverbruik (in gebruik, fabrikantopgave) | 409 W |
| Energieverbruik (standby, fabrikantopgave) | 0,5 W |
| Lichtsensor |
| Afmeting - Breedte | 167,7 cm |
| Afmeting - Hoogte | 96,5 cm |
| Afmeting - Diepte | 3,5 cm |
| Afmeting - Hoogte incl voet | 102,5 cm |
| Afmeting - Diepte incl voet | 33,8 cm |
| Kleur | Zwart |
| Kantelbaar scherm | |
| Voet meegeleverd | |
| Voet draaibaar |
| Opnemen op extern USB apparaat | |
| Frame interpolatie | |
| 1:1 pixelmapping | |
| Elektronische TV-gids (EPG) | |
| Digitale videorecorder functie | |
| Timeshifting (Live TV pauzeren) | |
| Wandmontage mogelijk | |
| Geïntegreerde camera |
| RGB Bias/Gain regeling | |
| Primaries/Secondaries regeling | |
| Wizard beeldoptimalistie | |
| Doet 4K 60Hz 4:4:4 Chroma subsampling? |
| ANSI Contrast - Film Mode - Wit 2 | 383,92 |
| Standaard modus - ANSI Helderheid | 510 cd/m² |
| Film modus - ANSI Helderheid | 480 cd/m² |
| PIP beeldweergave in EPG |
| SKU | QE75Q950RBLXXN | |
| EAN | 8801643752828 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | woensdag 6 maart 2019 |
| Media afspelen via DLNA |
Testconfiguratie
|
||
| Media afspelen van USB (FAT32) |
Testconfiguratie
|
||
| Media afspelen van USB (NTFS) |
Testconfiguratie
|
||
| .jpg foto's |
Testconfiguratie
|
||
| .mp3 audio |
Testconfiguratie
|
||
| .flac audio |
Testconfiguratie
|
||
| .m4a audio |
Testconfiguratie
|
||
| .mpg (MPEG2) video |
Testconfiguratie
|
||
| .avi (XviD SD / MP3) video |
Testconfiguratie
|
||
| .mkv (H.264 HD / AC3) video |
Testconfiguratie
|
||
| .mkv (H.264 HD / DTS) video |
Testconfiguratie
|
||
| .mp4 (H.264 HD / AAC) video |
Testconfiguratie
|
| Standaard EPG overzichtlijst |
Testconfiguratie
|
||
| Chronologisch EPG overzicht per zender |
Testconfiguratie
|
||
| Programmagegevens zichtbaar tijdens zappen |
Testconfiguratie
|
Twee maanden geleden testten wij Samsung's eerste 8K televisie, vandaag bekijken we meteen ook al de opvolger van die tv. De nieuwe Q950R lijkt sterk op zijn voorganger, maar is op een aantal punten wezenlijk verbeterd
21 mei 2019 05:59
Samsung's tweede generatie 8K televisies is nu te koop. De nieuwe Q950R serie biedt een aantal verbeterigen ten opzichte van zijn voorganger. De belangrijkste daarvan is de toevoeging van full-spec HDMI 2.1 poorten, maar ook de kijkhoeken van het scherm zijn verder verbeterd. Wij zochten uit hoe Samsung dat precies voor elkaar heeft gekregen, en beantwoorden de vraag of deze tv nu écht een aanrader is.
13 mei 2019 16:15