Kingston DataTraveler Mini 32GB
- Bekijk onze review
- Alle usb-sticks
-
Uitvoeringen
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| USB-versie | USB 3.0 (3.1 Gen 1) |
| Capaciteit | 32 GB |
| U3 functionaliteit | |
| USB Type-C |
| USB-versie | USB 3.0 (3.1 Gen 1) |
| Capaciteit | 32 GB |
| Daadwerkelijke capaciteit | 29,2 GB |
| U3 functionaliteit | |
| Vingerafdruk lezer | |
| Activity LED | |
| Data-encryptie |
| Opgegeven leessnelheid | 70 MB/s |
| Opgegeven schrijfsnelheid | 15 MB/s |
| Lengte | 13 mm |
| Breedte | 42 mm |
| Dikte | 6 mm |
| Kleur | Blauw |
| Omvang | 3,2 cm³ |
| SKU | DTM30/32GB, 740617222982 | |
| EAN | 0740617222982 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | woensdag 6 november 2013 |
Wij testten van 42 USB 3.0 geheugensticks met een opslagcapaciteit van minimaal 32 GB. Zoals te verwachten lopen de snelheden flink uiteen; van tergend traag tot bloedsnel.
14 mei 2015 05:59