Autovision AV-701
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Opslagcapaciteit | 2.048 GB |
| Scherm grootte | 7 inch |
| Pixeldichtheid | 133 ppi |
| Opslagcapaciteit | 2.048 GB |
| Geheugenkaart - SD | |
| Geheugenkaart - microSD |
| Scherm grootte | 7 inch |
| Scherm type | LCD TN |
| Resolutie | 800x480 |
| Pixeldichtheid | 133 ppi |
| Touchscreen |
| MP3-speler |
| WiFi | |
| USB aansluiting | |
| Hoofdtelefoon aansluiting | |
| Type hoofdtelefoonaansluiting | 3,5 mm |
| Accucapaciteit | 2.900 mAh |
| Accutype | Lithium-polymeer |
| Hoogte | 205 mm |
| Breedte | 135 mm |
| Dikte | 13,8 mm |
| Gewicht | 340 gram |
| ePUB | |
| TXT | |
| RTF | |
| JPEG |
| SKU | AV-701, AV701 | |
| EAN | 8715465001166 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | donderdag 17 februari 2011 |
Leken e-readers een jaar geleden nog de strijd met tablets te verliezen, het huidige aanbod laat een ander plaatje zien.
15 november 2012 05:59
Ondanks de komst van steeds betere goedkope tablets blijft een e-reader ideaal voor wie graag veel leest. E-readers zijn over het algemeen kleiner, aanzienlijk lichter en ook veel goedkoper dan tablets en de gebruikte e-Ink beeldschermen lezen een stuk prettiger dan een LCD beeldscherm. Wij bekijken zeven readers, de Autovision AV-710, Icarus Pocket, Icidu BeBook Pure, Kobo Touch Edition, Kobo Mini, Pocketbook 611 en Sony PRS-T2.
7 november 2012 14:15