Icidu BeBook Pure
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Opslagcapaciteit | 4.096 GB |
| Scherm grootte | 6 inch |
| Pixeldichtheid | 167 ppi |
| Accuduur (pagina's) | 8.000 pagina's |
| Opslagcapaciteit | 4.096 GB |
| Geheugenkaart - SD | |
| Geheugenkaart - microSD |
| Scherm grootte | 6 inch |
| Scherm type | E Ink |
| Resolutie | 600x800 |
| Pixeldichtheid | 167 ppi |
| Aantal grijstinten | 16 |
| Touchscreen |
| Processor | Rockchip RK2808A |
| Processortype | ARM |
| Processor kloksnelheid | 600 MHz |
| MP3-speler |
| WiFi | |
| USB aansluiting | |
| Hoofdtelefoon aansluiting |
| Accuduur (pagina's) | 8.000 pagina's |
| Accuduur (uur) | 730 uur |
| Accucapaciteit | 1.500 mAh |
| Accutype | Lithium-polymeer |
| Hoogte | 167 mm |
| Breedte | 117,4 mm |
| Dikte | 8,5 mm |
| Gewicht | 188 gram |
| ePUB | |
| TXT | |
| MOBI | |
| DOC | |
| FB2 | |
| RTF | |
| HTML | |
| JPEG | |
| CHM |
| SKU | IBE-130 | |
| EAN | 8717591979227 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | dinsdag 9 oktober 2012 |
Leken e-readers een jaar geleden nog de strijd met tablets te verliezen, het huidige aanbod laat een ander plaatje zien.
15 november 2012 05:59
Ondanks de komst van steeds betere goedkope tablets blijft een e-reader ideaal voor wie graag veel leest. E-readers zijn over het algemeen kleiner, aanzienlijk lichter en ook veel goedkoper dan tablets en de gebruikte e-Ink beeldschermen lezen een stuk prettiger dan een LCD beeldscherm. Wij bekijken zeven readers, de Autovision AV-710, Icarus Pocket, Icidu BeBook Pure, Kobo Touch Edition, Kobo Mini, Pocketbook 611 en Sony PRS-T2.
7 november 2012 14:15