Kobo eReader Touch Edition Silver
- Bekijk 2 reviews
- Alle e-readers
-
Uitvoeringen
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Opslagcapaciteit | 2.048 GB |
| Scherm grootte | 6 inch |
| Pixeldichtheid | 167 ppi |
| Opslagcapaciteit | 2.048 GB |
| Geheugenkaart - microSD |
| Scherm grootte | 6 inch |
| Scherm type | E Ink Vizplex Pearl |
| Resolutie | 600x800 |
| Pixeldichtheid | 167 ppi |
| Aantal grijstinten | 16 |
| Touchscreen | |
| Touchbediening type | Vinger en stylus |
| Processor | Freescale i.MX508 |
| Processortype | ARM |
| Processor kloksnelheid | 800 MHz |
| Geheugen | 512 MB |
| MP3-speler |
| WiFi | |
| WiFi standaard | 802.11n |
| USB aansluiting | |
| Hoofdtelefoon aansluiting |
| Hoogte | 165 mm |
| Breedte | 114 mm |
| Dikte | 10 mm |
| Gewicht | 186 gram |
| ePUB | |
| TXT | |
| MOBI | |
| RTF | |
| HTML | |
| JPEG |
| SKU | N905-KDN-S, 0F00013, TOUCH EDITION ZILVER | |
| EAN | 0817866000644, 0681495002535 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | woensdag 8 februari 2012 |
Leken e-readers een jaar geleden nog de strijd met tablets te verliezen, het huidige aanbod laat een ander plaatje zien.
15 november 2012 05:59
Ondanks de komst van steeds betere goedkope tablets blijft een e-reader ideaal voor wie graag veel leest. E-readers zijn over het algemeen kleiner, aanzienlijk lichter en ook veel goedkoper dan tablets en de gebruikte e-Ink beeldschermen lezen een stuk prettiger dan een LCD beeldscherm. Wij bekijken zeven readers, de Autovision AV-710, Icarus Pocket, Icidu BeBook Pure, Kobo Touch Edition, Kobo Mini, Pocketbook 611 en Sony PRS-T2.
7 november 2012 14:15