Quibus Knoll Creek Silent
| Type systeem | Desktop |
| Type processor | Intel Core i5 3450 |
| Geheugen capaciteit | 16 GB |
| Type videokaart | AMD Radeon HD 6770 |
| Totale harddisk / SSD capaciteit | 180 GB |
| Besturingssysteem | Microsoft Windows 7 Home Premium |
| Type systeem | Desktop |
| Type processor | Intel Core i5 3450 |
| Processor serie | Intel Core i5 |
| Aantal processors | 1 |
| Totaal aantal cores | 4 |
| Processorkloksnelheid | 3,1 GHz |
| Processorkoeler | Silentmaxx Twinblock |
| Geheugen capaciteit | 16 GB |
| Aantal modules | 4 |
| Type geheugen | DDR3 |
| Geheugen klokfrequentie | 1.333 MHz |
| Geheugenmodules - Merk / Productnaam | 4x Kingston ValueRAM KVR1333D3N9/4GKC |
| Moederbord - Merk / Productnaam | Intel DH77KC |
| Moederbord - Form factor | ATX |
| Processor socket | Socket 1155 |
| Chipset | Intel H77 |
| PCI-Express x16 totaal | 1 |
| PCI-Express x16 vrij | 0 |
| PCI-Express x1 totaal | 0 |
| PCI-Express x1 vrij | 0 |
| PCI totaal | 3 |
| PCI vrij | 3 |
| Geheugenslots totaal | 4 |
| Geheugenslots vrij | 0 |
| SATA 300 totaal | 3 |
| SATA 300 vrij | 3 |
| SATA 600 totaal | 2 |
| SATA 600 vrij | 0 |
| RAID 0 ondersteuning | |
| RAID 1 ondersteuning | |
| RAID 5 ondersteuning |
| eSATA | 1 |
| Serieel | 0 |
| Parallel | 0 |
| Firewire (totaal) | 0 |
| 6-pin Firewire | 0 |
| 4-pin Firewire | 0 |
| Firewire 800 | 0 |
| Aantal USB 2.0 | 7 |
| USB 3.0 / 3.1 (Gen 1) | 2 |
| PS/2 | 1 |
| Bluetooth | |
| HDMI-ingang | |
| Thunderbolt | 0 |
| LAN - Chip | Intel 82579V |
| LAN - Snelheid | 1.000 Mbit/s |
| WLAN - Standaard | - |
| Videokaart - Geïntegreerd/Los | Geïntegreerd en Los |
| Type videokaart | AMD Radeon HD 6770 |
| Losse videokaart - Merk / Productnaam | ASUS EAH6770 DC SL/2DI/1GD5 |
| Losse videokaart - Geheugen | 1.024 MB |
| GPU kloksnelheid | 1.000 MHz |
| GPU geheugensnelheid | 850 MHz |
| D-Sub uitgang | 1 |
| DVI-uitgang | 1 |
| HDMI-uitgang | |
| DisplayPort-uitgang | 0 |
| Audio type | Onboard HDA |
| Audio kanalen | 7,1 |
| Audio chip / Geluidskaart | Realtek ALC892 |
| S/PDIF ingang | |
| S/PDIF uitgang |
| Totale harddisk / SSD capaciteit | 180 GB |
| Aantal harde schijven / SSD's | 1 |
| Harddisk / SSD 1 - Type | SSD |
| Harddisk / SSD 1 - Merk / Productnaam | Intel SSD 330 180GB |
| Harddisk / SSD 1 - Capaciteit | 180 GB |
| Harddisk / SSD 1 - Toerental | 0 rpm |
| Harddisk / SSD 1 - Interface | Serial ATA |
| Harddisk / SSD 1 - Controller (Merk / Chipset / poort) | Intel H77 Sata 6G Poort 1 |
| Systeemdisk configuratie | - |
| Data disk(s) configuratie | Geen aparte datadisk |
| Optische drive 1 - Merk / Productnaam | TSSTcorp SH-222AB |
| Optische drive 2 - Merk / Productnaam | - |
| DVD branden | |
| Blu-ray lezen | |
| Blu-ray branden |
| Voeding (Merk / Productnaam) | SilentMaxx Fanless II 500W |
| Continu vermogen | 500 W |
| Behuizing - Merk / Productnaam | Silentmaxx ITA-2767 |
| Afmetingen - Breedte | 20,5 cm |
| Afmetingen - Diepte | 51 cm |
| Afmetingen - Hoogte | 43 cm |
| 5,25 inch extern totaal | 5 |
| 5,25 inch vrij | 3 |
| 3,5 inch extern totaal | 0 |
| 3,5 inch extern vrij | 0 |
| 3,5 inch intern totaal | 0 |
| 3,5 inch intern vrij | 0 |
| Front audio | 2 |
| Front USB | 3 |
| Front Firewire | 0 |
| Cardreader | |
| Reset knop |
| TV kaart - Merk / Productnaam | Yuan MC770AQ |
| TV-tuner analoog | |
| TV-tuner DVB-T | |
| TV-tuner DVB-C |
| Inclusief monitor | |
| Scherm - Geïntegreerd | |
| Touchscreen | |
| Multitouch | |
| Pen-bediening | |
| Webcam |
| Inclusief muis en toetsenbord | |
| Toetsenbord - Merk / Productnaam | Roccat isku fx |
| Toetsenbord - Draadloos | |
| Muis - Draadloos |
| Besturingssysteem | Microsoft Windows 7 Home Premium |
| Toegevoegd aan Hardware Info | donderdag 17 mei 2012 |
Een systeem volledig passief koelen, dat is volgens gangbare wijsheid geen goed idee. Quibus doet het toch, met verrassend goed resultaat.
2 juni 2012 05:59
Een goed presterende PC die écht helemaal stil is. Quibus Computers bewijst dat het mogelijk is met de Knoll Creek Silent, een systeem dat geen bewegende componenten bevat en dus ook helemaal stil is. Wij testten het systeem en vertellen of de praktijk net zo mooi is als de theorie.
30 mei 2012 11:35