Edifier Studio 6
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Subwoofer | |
| Aantal kanalen/satellieten | 2 kanalen |
| Subwoofer | |
| Aantal kanalen/satellieten | 2 kanalen |
| Satelliet speaker diameter tweeter | 2,54 cm |
| Satelliet speaker diameter | 16,5 cm |
| Afmeting satelliet - Breedte | 21,8 cm |
| Afmeting satelliet - Hoogte | 37 cm |
| Afmeting satelliet - Diepte | 29,2 cm |
| Gewicht totaal | 16,3 kg |
| Wandmontage mogelijk | |
| Ingebouwde accu |
| Kabel lijningang verwisselbaar | |
| Lijn ingang tulp | |
| Lijn ingang 3,5mm jack | |
| Aux ingang | |
| Digitaal-in optisch | |
| Digitaal-in coaxiaal | |
| Hoofdtelefoon / lijnuitgang | |
| Bluetooth A2DP | |
| Bluetooth Apt-X |
| Volume | |
| Bassboost | |
| Bass (lage tonen) | |
| Treble (hoge tonen) | |
| Balans | |
| Input | |
| DSP mode / equaliser |
| Afstandsbediening draad | |
| Afstandsbediening draadloos | |
| Geïntegreerde decoder Dolby Digital | |
| Geïntegreerde decoder DTS | |
| THX certificaat | |
| 3D functie | |
| Kabellengte tussen front speakers | 1,5 m |
| Type speaker kabelaansluitingen | 5 pin XLR |
| Type satelliet | 2-weg |
| RMS vermogen totaal | 124 W |
| RMS vermogen satelliet | 62 W |
| Frequentiebereik - Laag | 20 Hz |
| Frequentiebereik - Hoog | 20.000 Hz |
| Signaal/ruisverhouding | 85 dB |
| SKU | R2600, R2600PLUS, SPK-EF-R2600PLUS, R2600 - STUDIO 6 | |
| EAN | 6923520263226, 6923520263714 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | woensdag 13 februari 2013 |
Geluid bij de PC lijkt een sluitstuk op de begroting: een goede headset volstaat voor velen. Toch is de meerwaarde van goede speakers moeilijk te onderschatten. We testten 9 sets.
20 augustus 2013 05:59