Hercules XPS 2.0 60 DJ Set
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Subwoofer | |
| Aantal kanalen/satellieten | 2 kanalen |
| Subwoofer | |
| Aantal kanalen/satellieten | 2 kanalen |
| Satelliet speaker diameter | 7,5 cm |
| Afmeting satelliet - Breedte | 14 cm |
| Afmeting satelliet - Hoogte | 22,5 cm |
| Afmeting satelliet - Diepte | 17,7 cm |
| Gewicht totaal | 3,88 kg |
| Wandmontage mogelijk | |
| Ingebouwde accu | |
| Werkt op batterijen |
| Kabel lijningang verwisselbaar | |
| Lijn ingang tulp | |
| Lijn ingang 3,5mm jack | |
| Aux ingang | |
| Digitaal-in optisch | |
| Digitaal-in coaxiaal | |
| Hoofdtelefoon / lijnuitgang | |
| Bluetooth A2DP | |
| Bluetooth Apt-X |
| Volume | |
| Bassboost | |
| Bass (lage tonen) | |
| Treble (hoge tonen) | |
| Balans | |
| Input | |
| DSP mode / equaliser |
| Afstandsbediening draad | |
| Afstandsbediening draadloos | |
| Geïntegreerde decoder Dolby Digital | |
| Geïntegreerde decoder DTS | |
| THX certificaat | |
| 3D functie | |
| Type speaker kabelaansluitingen | klem |
| Type satelliet | 2-weg |
| RMS vermogen totaal | 30 W |
| Frequentiebereik - Laag | 60 Hz |
| Frequentiebereik - Hoog | 20.000 Hz |
| SKU | 4780691, XPS 2.0 60, XPS 20-60 | |
| EAN | 3362934741952, 3610480188821 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | dinsdag 19 juni 2012 |
Geluid bij de PC lijkt een sluitstuk op de begroting: een goede headset volstaat voor velen. Toch is de meerwaarde van goede speakers moeilijk te onderschatten. We testten 9 sets.
20 augustus 2013 05:59