Arctic MC101-A10 8GB UK
| Type systeem | Mini PC |
| Type processor | AMD A10-4600M |
| Geheugen capaciteit | 8 GB |
| Type videokaart | AMD Radeon HD 7660G |
| Totale harddisk / SSD capaciteit | 1.000 GB |
| Besturingssysteem | Microsoft Windows 7 Home Premium |
| Type systeem | Mini PC |
| Type processor | AMD A10-4600M |
| Processor serie | AMD A |
| Aantal processors | 1 |
| Totaal aantal cores | 4 |
| Processorkloksnelheid | 2,7 GHz |
| Geheugen capaciteit | 8 GB |
| Aantal modules | 2 |
| Type geheugen | DDR3 |
| Geheugen klokfrequentie | 1.600 MHz |
| Geheugenmodules - Merk / Productnaam | Team-Elite-1600 |
| Processor socket | Socket FS1 |
| Chipset | AMD A70 |
| PCI-Express x16 totaal | 0 |
| PCI-Express x16 vrij | 0 |
| PCI-Express x1 totaal | 0 |
| PCI-Express x1 vrij | 0 |
| PCI totaal | 0 |
| PCI vrij | 0 |
| Geheugenslots totaal | 2 |
| Geheugenslots vrij | 0 |
| SATA 300 totaal | 0 |
| SATA 300 vrij | 0 |
| SATA 600 totaal | 2 |
| SATA 600 vrij | 1 |
| RAID 0 ondersteuning | |
| RAID 1 ondersteuning | |
| RAID 5 ondersteuning |
| eSATA | 1 |
| Serieel | 0 |
| Parallel | 0 |
| Firewire (totaal) | 0 |
| 6-pin Firewire | 0 |
| 4-pin Firewire | 0 |
| Firewire 800 | 0 |
| Aantal USB 2.0 | 4 |
| USB 3.0 / 3.1 (Gen 1) | 3 |
| PS/2 | 0 |
| Bluetooth | |
| HDMI-ingang | |
| Thunderbolt | 0 |
| LAN - Snelheid | 1.000 Mbit/s |
| WLAN - Standaard | 802.11n (Wi-Fi 4) |
| Videokaart - Geïntegreerd/Los | Geïntegreerd |
| Type videokaart | AMD Radeon HD 7660G |
| D-Sub uitgang | 0 |
| DVI-uitgang | 0 |
| HDMI-uitgang | |
| DisplayPort-uitgang | 0 |
| Audio type | Onboard HDA |
| Audio kanalen | 7,1 |
| S/PDIF ingang | |
| S/PDIF uitgang |
| Totale harddisk / SSD capaciteit | 1.000 GB |
| Aantal harde schijven / SSD's | 1 |
| Harddisk / SSD 1 - Type | Harddisk |
| Harddisk / SSD 1 - Merk / Productnaam | Western Digital WD10JPVT |
| Harddisk / SSD 1 - Capaciteit | 1.000 GB |
| Harddisk / SSD 1 - Toerental | 5.400 rpm |
| Harddisk / SSD 1 - Interface | Serial ATA |
| Harddisk / SSD 1 - Controller (Merk / Chipset / poort) | AMD A70 Sata 6G Poort 0 |
| Systeemdisk configuratie | - |
| Data disk(s) configuratie | Geen aparte datadisk |
| Optische drive 2 - Merk / Productnaam | - |
| Voeding (Merk / Productnaam) | Arctic ST-C-120 |
| Continu vermogen | 120 W |
| Behuizing - Merk / Productnaam | Arctic MC101 |
| Afmetingen - Breedte | 16,8 cm |
| Afmetingen - Diepte | 22,7 cm |
| Afmetingen - Hoogte | 3,5 cm |
| 5,25 inch extern totaal | 0 |
| 5,25 inch vrij | 0 |
| 3,5 inch extern totaal | 0 |
| 3,5 inch extern vrij | 0 |
| 3,5 inch intern totaal | 0 |
| 3,5 inch intern vrij | 0 |
| Front Firewire | 0 |
| Cardreader | |
| Reset knop |
| TV-tuner DVB-T | |
| TV-tuner DVB-C |
| Inclusief monitor | |
| Scherm - Geïntegreerd | |
| Touchscreen | |
| Multitouch | |
| Pen-bediening | |
| Webcam |
| Inclusief muis en toetsenbord | |
| Toetsenbord - Merk / Productnaam | Roccat isku fx |
| Toetsenbord - Draadloos | |
| Muis - Draadloos |
| Besturingssysteem | Microsoft Windows 7 Home Premium |
| SKU | DPALI-MC101L-GBA01 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | vrijdag 24 augustus 2012 |
Wie op zoek is naar een volwaardige HTPC maar eigen alleen ruimte heeft voor een mediaspeler kan nu terecht bij Arctic. Met de MC101 levert deze fabrikant namelijk een zeer compacte, maar volwaardige PC voorzien van een AMD A10 processor, 8GB geheugen, een 1TB harddisk en geïntegreerde AMD Radeon HD 7760G graphics. Wij testten de MC101 en vertellen of het apparaat echt de moeite waard is.
2 november 2012 08:15
De keuze tussen htpc en mediaspeler is een lastige. Met de MC101 brengt Arctic de twee productgroepen dichter bij elkaar.
31 oktober 2012 05:59