MSI Wind Top AE2281G-003EE
| Type systeem | All-in-One |
| Type processor | Intel Core i5 3450S |
| Geheugen capaciteit | 4 GB |
| Type videokaart | Nvidia GeForce GT 630M |
| Totale harddisk / SSD capaciteit | 500 GB |
| Scherm - Afmeting (inch) | 22 inch |
| Besturingssysteem | Microsoft Windows 7 Home Premium |
| Type systeem | All-in-One |
| Type processor | Intel Core i5 3450S |
| Processor serie | Intel Core i5 |
| Aantal processors | 1 |
| Totaal aantal cores | 4 |
| Processorkloksnelheid | 3,1 GHz |
| Geheugen capaciteit | 4 GB |
| Aantal modules | 1 |
| Type geheugen | DDR3 |
| Geheugen klokfrequentie | 1.333 MHz |
| Geheugenmodules - Merk / Productnaam | Hyundai HMT351S6BFR8C-H9 |
| Moederbord - Merk / Productnaam | MSI AC771 |
| Processor socket | Socket 1155 |
| Chipset | Intel H61 |
| PCI-Express x16 totaal | 0 |
| PCI-Express x16 vrij | 0 |
| PCI-Express x1 totaal | 0 |
| PCI-Express x1 vrij | 0 |
| PCI totaal | 0 |
| PCI vrij | 0 |
| Geheugenslots totaal | 2 |
| Geheugenslots vrij | 1 |
| RAID 0 ondersteuning | |
| RAID 1 ondersteuning | |
| RAID 5 ondersteuning |
| eSATA | 0 |
| Serieel | 0 |
| Parallel | 0 |
| Firewire (totaal) | 0 |
| 6-pin Firewire | 0 |
| 4-pin Firewire | 0 |
| Firewire 800 | 0 |
| Aantal USB 2.0 | 4 |
| USB 3.0 / 3.1 (Gen 1) | 2 |
| PS/2 | 0 |
| Bluetooth | |
| HDMI-ingang | |
| Thunderbolt | 0 |
| LAN - Snelheid | 1.000 Mbit/s |
| WLAN - Chip | Atheros AR1111 |
| WLAN - Standaard | 802.11n (Wi-Fi 4) |
| Videokaart - Geïntegreerd/Los | Geïntegreerd en Los |
| Type videokaart | Nvidia GeForce GT 630M |
| Losse videokaart - Merk / Productnaam | Nvidia Geforce GT 630M |
| Losse videokaart - Geheugen | 2.048 MB |
| GPU kloksnelheid | 475 MHz |
| GPU shader-snelheid | 950 MHz |
| GPU geheugensnelheid | 900 MHz |
| D-Sub uitgang | 0 |
| DVI-uitgang | 0 |
| HDMI-uitgang | |
| DisplayPort-uitgang | 0 |
| Audio type | Onboard HDA |
| Audio kanalen | 2,1 |
| S/PDIF ingang | |
| S/PDIF uitgang |
| Totale harddisk / SSD capaciteit | 500 GB |
| Aantal harde schijven / SSD's | 1 |
| Harddisk / SSD 1 - Type | Harddisk |
| Harddisk / SSD 1 - Merk / Productnaam | Western Digital WD5000AAKX |
| Harddisk / SSD 1 - Capaciteit | 500 GB |
| Harddisk / SSD 1 - Toerental | 7.200 rpm |
| Harddisk / SSD 1 - Interface | Serial ATA |
| Harddisk / SSD 1 - Controller (Merk / Chipset / poort) | Intel H61 Sata 3G Poort 1 |
| Systeemdisk configuratie | - |
| Data disk(s) configuratie | Geen aparte datadisk |
| Optische drive 1 - Merk / Productnaam | TSSTcorp SN-208AB |
| DVD branden | |
| Blu-ray lezen | |
| Blu-ray branden |
| Voeding (Merk / Productnaam) | Delta ADP-150NB |
| Continu vermogen | 150 W |
| Behuizing - Merk / Productnaam | all-in-one |
| Afmetingen - Breedte | 55,5 cm |
| Afmetingen - Diepte | 27 cm |
| Afmetingen - Hoogte | 40,7 cm |
| 5,25 inch extern totaal | 0 |
| 5,25 inch vrij | 0 |
| 3,5 inch extern totaal | 0 |
| 3,5 inch extern vrij | 0 |
| 3,5 inch intern totaal | 0 |
| 3,5 inch intern vrij | 0 |
| Front audio | 0 |
| Front USB | 2 |
| Front Firewire | 0 |
| Cardreader | |
| Reset knop |
| TV kaart - Merk / Productnaam | AverMedia A336 |
| TV-tuner analoog | |
| TV-tuner DVB-T | |
| TV-tuner DVB-C |
| Inclusief monitor | |
| Scherm - Geïntegreerd | |
| Scherm - Afmeting (inch) | 22 inch |
| Scherm - Resolutie | 1920x1080 |
| Touchscreen | |
| Multitouch | |
| Pen-bediening | |
| Webcam |
| Inclusief muis en toetsenbord | |
| Toetsenbord - Merk / Productnaam | MSI StarType ES500 |
| Toetsenbord - Draadloos | |
| Muis - Merk / Productnaam | MSI StarMouse SW130 |
| Muis - Draadloos |
| Besturingssysteem | Microsoft Windows 7 Home Premium |
| Anti virussoftware | Norton Internet Security |
| Overige software | Cyberlink Media Espresso |
| Toegevoegd aan Hardware Info | dinsdag 10 juli 2012 |
Er zijn wat rare designkeuzes gemaakt, maar de ingebouwde tv-tuner maakt deze all-in-one van MSI wel heel compleet.
13 augustus 2012 15:00