Ikbenstil Dual Xeon Workstation
| Type systeem | Desktop |
| Type processor | Intel Xeon E5-2680 |
| Geheugen capaciteit | 32 GB |
| Type videokaart | AMD Radeon HD 6770 |
| Totale harddisk / SSD capaciteit | 2.360 GB |
| Besturingssysteem | Microsoft Windows 7 Professional |
| Type systeem | Desktop |
| Type processor | Intel Xeon E5-2680 |
| Processor serie | Intel Xeon |
| Aantal processors | 2 |
| Totaal aantal cores | 16 |
| Processorkloksnelheid | 2,7 GHz |
| Processorkoeler | Prolimatech MegaHalems |
| Geheugen capaciteit | 32 GB |
| Aantal modules | 8 |
| Type geheugen | DDR3 |
| Geheugen klokfrequentie | 1.600 MHz |
| Geheugenmodules - Merk / Productnaam | Kingston KVR1600D3D8R11S/4G |
| Moederbord - Merk / Productnaam | SuperMicro X9DRi-LN4F+ |
| Moederbord - Form factor | EE-ATX |
| Processor socket | Socket 2011 |
| PCI-Express x16 totaal | 4 |
| PCI-Express x16 vrij | 2 |
| PCI-Express x1 totaal | 0 |
| PCI-Express x1 vrij | 0 |
| PCI totaal | 0 |
| PCI vrij | 0 |
| Geheugenslots totaal | 24 |
| Geheugenslots vrij | 16 |
| SATA 300 totaal | 4 |
| SATA 300 vrij | 0 |
| SATA 600 totaal | 2 |
| SATA 600 vrij | 0 |
| RAID 0 ondersteuning | |
| RAID 1 ondersteuning | |
| RAID 5 ondersteuning |
| eSATA | 1 |
| Serieel | 1 |
| Parallel | 0 |
| Firewire (totaal) | 0 |
| 6-pin Firewire | 0 |
| 4-pin Firewire | 0 |
| Firewire 800 | 0 |
| Aantal USB 2.0 | 6 |
| USB 3.0 / 3.1 (Gen 1) | 5 |
| PS/2 | 0 |
| Bluetooth | |
| HDMI-ingang |
| LAN - Snelheid | 1.000 Mbit/s |
| LAN 2 - Snelheid | 1.000 Mbit/s |
| WLAN - Standaard | - |
| Videokaart - Geïntegreerd/Los | Los |
| Type videokaart | AMD Radeon HD 6770 |
| Losse videokaart - Merk / Productnaam | Asus EAH6770/DI/1GD5 |
| Losse videokaart - Geheugen | 1.024 MB |
| D-Sub uitgang | 1 |
| DVI-uitgang | 1 |
| HDMI-uitgang | |
| DisplayPort-uitgang | 0 |
| Audio type | - |
| S/PDIF ingang | |
| S/PDIF uitgang |
| Totale harddisk / SSD capaciteit | 2.360 GB |
| Aantal harde schijven / SSD's | 4 |
| Harddisk / SSD 1 - Type | SSD |
| Harddisk / SSD 1 - Merk / Productnaam | Intel SSD 520 120GB |
| Harddisk / SSD 1 - Capaciteit | 120 GB |
| Harddisk / SSD 1 - Toerental | 0 rpm |
| Harddisk / SSD 1 - Interface | Serial ATA |
| Harddisk / SSD 1 - Controller (Merk / Chipset / poort) | Intel C602 Sata 3 poort 1 |
| Harddisk / SSD 2 - Type | SSD |
| Harddisk / SSD 2 - Merk / Productnaam | Intel SSD 520 120GB |
| Harddisk / SSD 2 - Capaciteit | 120 GB |
| Harddisk / SSD 2 - Toerental | 0 rpm |
| Harddisk / SSD 2 - Interface | Serial ATA |
| Harddisk / SSD 2 - Controller (Merk / Chipset / poort) | Intel C602 Sata 3 poort 2 |
| Harddisk / SSD 3 - Type | SSD |
| Harddisk / SSD 3 - Merk / Productnaam | Intel SSD 520 120GB |
| Harddisk / SSD 3 - Capaciteit | 120 GB |
| Harddisk / SSD 3 - Toerental | 0 rpm |
| Harddisk / SSD 3 - Interface | Serial ATA |
| Harddisk / SSD 3 - Controller (Merk / Chipset / poort) | Intel C602 Sata 2 poort 4 |
| Harddisk / SSD 4 - Type | Harddisk |
| Harddisk / SSD 4 - Merk / Productnaam | Seagate ST2000DM001 |
| Harddisk / SSD 4 - Capaciteit | 2.000 GB |
| Harddisk / SSD 4 - Toerental | 7.200 rpm |
| Harddisk / SSD 4 - Interface | Serial ATA |
| Harddisk / SSD 4 - Controller (Merk / Chipset / poort) | Intel C602 Sata 2 poort 5 |
| Systeemdisk configuratie | RAID 0 |
| Data disk(s) configuratie | Losse disk(s) |
| Optische drive 1 - Merk / Productnaam | LG CH10LS28 |
| Optische drive 2 - Merk / Productnaam | - |
| DVD branden | |
| Blu-ray lezen | |
| Blu-ray branden |
| Voeding (Merk / Productnaam) | Seasonic X-760 |
| Continu vermogen | 760 W |
| Behuizing - Merk / Productnaam | Lian-Li PC-A71F |
| Afmetingen - Breedte | 21,9 cm |
| Afmetingen - Diepte | 62 cm |
| Afmetingen - Hoogte | 58,2 cm |
| 5,25 inch extern totaal | 5 |
| 5,25 inch vrij | 3 |
| 3,5 inch extern totaal | 0 |
| 3,5 inch extern vrij | 0 |
| 3,5 inch intern totaal | 1 |
| 3,5 inch intern vrij | 0 |
| Front audio | 2 |
| Front USB | 4 |
| Front Firewire | 0 |
| Cardreader | |
| Reset knop |
| TV kaart - Merk / Productnaam | Yuan MC770AQ |
| Inclusief monitor | |
| Scherm - Geïntegreerd | |
| Touchscreen | |
| Multitouch | |
| Pen-bediening | |
| Webcam |
| Inclusief muis en toetsenbord | |
| Toetsenbord - Merk / Productnaam | Roccat isku fx |
| Toetsenbord - Draadloos | |
| Muis - Draadloos |
| Besturingssysteem | Microsoft Windows 7 Professional |
| Overige software | TeamViewer |
| SKU | Dual Xeon Workstation | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | vrijdag 27 april 2012 |
Onlangs waren we even in de gelegenheid om een workstation van Ikbenstil te testen. Twee Xeons in een desktop, hoe bevalt dat?
22 mei 2012 05:59