Adata Nobility N005 16GB
- Bekijk 2 reviews
- Alle usb-sticks
-
Uitvoeringen
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| USB-versie | USB 3.0 (3.1 Gen 1) |
| Capaciteit | 16 GB |
| U3 functionaliteit |
| USB-versie | USB 3.0 (3.1 Gen 1) |
| Capaciteit | 16 GB |
| Daadwerkelijke capaciteit | 14,32 GB |
| U3 functionaliteit | |
| Vingerafdruk lezer | |
| Activity LED | |
| Data-encryptie |
| Opgegeven leessnelheid | 85 MB/s |
| Opgegeven schrijfsnelheid | 55 MB/s |
| Lengte | 90 mm |
| Breedte | 20 mm |
| Dikte | 12 mm |
| Kleur | Zwart |
| Omvang | 21,2 cm³ |
| SKU | AN005-16G-CGY | |
| EAN | 4718050609253 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | woensdag 25 augustus 2010 |
Bij USB-sticks van 16 GB of groter is een snelle USB 3.0-verbinding geen overbodige luxe. Maar welke stick is het snelst? Hardware.Info vergelijkt er 13.
4 januari 2012 05:59
De A-Data N005 is de eerste USB 3.0 geheugenstick op de Nederlandse markt. Maakt het product z'n belofte waar?
11 september 2010 09:00