Verbatim Store 'n' Go USB 3.0 32GB
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| USB-versie | USB 3.0 (3.1 Gen 1) |
| Capaciteit | 32 GB |
| U3 functionaliteit |
| USB-versie | USB 3.0 (3.1 Gen 1) |
| Capaciteit | 32 GB |
| Daadwerkelijke capaciteit | 29,45 GB |
| U3 functionaliteit | |
| Vingerafdruk lezer | |
| Activity LED | |
| Data-encryptie |
| Opgegeven leessnelheid | 120 MB/s |
| Opgegeven schrijfsnelheid | 70 MB/s |
| Lengte | 72 mm |
| Breedte | 22 mm |
| Dikte | 10 mm |
| Kleur | Blauw |
| Vormfactor | Dop |
| Omvang | 16,4 cm³ |
| SKU | 43896 | |
| EAN | 0023942438960 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | vrijdag 15 juli 2011 |
Bij USB-sticks van 16 GB of groter is een snelle USB 3.0-verbinding geen overbodige luxe. Maar welke stick is het snelst? Hardware.Info vergelijkt er 13.
4 januari 2012 05:59