Team C101 8GB
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| USB-versie | USB 3.0 (3.1 Gen 1) |
| Capaciteit | 8 GB |
| U3 functionaliteit |
| USB-versie | USB 3.0 (3.1 Gen 1) |
| Capaciteit | 8 GB |
| Daadwerkelijke capaciteit | 7,42 GB |
| U3 functionaliteit | |
| Vingerafdruk lezer | |
| Activity LED | |
| Data-encryptie |
| Opgegeven leessnelheid | 54 MB/s |
| Opgegeven schrijfsnelheid | 30 MB/s |
| Lengte | 54 mm |
| Breedte | 21 mm |
| Dikte | 10 mm |
| Kleur | Blauw |
| Omvang | 10,7 cm³ |
| SKU | TG008GC101L3 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | vrijdag 15 juli 2011 |
Bij USB-sticks van 16 GB of groter is een snelle USB 3.0-verbinding geen overbodige luxe. Maar welke stick is het snelst? Hardware.Info vergelijkt er 13.
4 januari 2012 05:59