Mach Xtreme Technology MX-GX 16GB
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| USB-versie | USB 3.0 (3.1 Gen 1) |
| Capaciteit | 16 GB |
| U3 functionaliteit |
| USB-versie | USB 3.0 (3.1 Gen 1) |
| Capaciteit | 16 GB |
| Daadwerkelijke capaciteit | 14,65 GB |
| U3 functionaliteit | |
| Vingerafdruk lezer | |
| Activity LED | |
| Data-encryptie | |
| Meegeleverde software | USB3FlashDriveFormat |
| Opgegeven leessnelheid | 140 MB/s |
| Opgegeven schrijfsnelheid | 30 MB/s |
| Lengte | 90 mm |
| Breedte | 18 mm |
| Dikte | 8 mm |
| Kleur | Zwart/Wit |
| Omvang | 13,0 cm³ |
| SKU | MXUB3MGX-16G | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | donderdag 7 april 2011 |
Bij USB-sticks van 16 GB of groter is een snelle USB 3.0-verbinding geen overbodige luxe. Maar welke stick is het snelst? Hardware.Info vergelijkt er 13.
4 januari 2012 05:59
Na exemplaren van A-Data, Kingston en Patriot testen we nu een USB 3.0 stick van Mach Xtreme. Goedkoper dan de andere, maar is hij wel net zo snel?
27 april 2011 13:00