Kingston DataTraveler Ultimate 3.0 G2 16GB
- Bekijk onze review
- Alle usb-sticks
-
Uitvoeringen
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| USB-versie | USB 3.0 (3.1 Gen 1) |
| Capaciteit | 16 GB |
| U3 functionaliteit |
| USB-versie | USB 3.0 (3.1 Gen 1) |
| Capaciteit | 16 GB |
| Daadwerkelijke capaciteit | 14,92 GB |
| U3 functionaliteit | |
| Vingerafdruk lezer | |
| Activity LED | |
| Data-encryptie |
| Opgegeven leessnelheid | 100 MB/s |
| Opgegeven schrijfsnelheid | 70 MB/s |
| Lengte | 22 mm |
| Breedte | 74 mm |
| Dikte | 16 mm |
| Kleur | Wit |
| Vormfactor | Dop |
| Omvang | 26,3 cm³ |
| SKU | DTU30G2/16GB | |
| EAN | 0740617182750 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | maandag 16 mei 2011 |
Bij USB-sticks van 16 GB of groter is een snelle USB 3.0-verbinding geen overbodige luxe. Maar welke stick is het snelst? Hardware.Info vergelijkt er 13.
4 januari 2012 05:59