Transcend JetFlash 700 8GB Black
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| USB-versie | USB 3.0 (3.1 Gen 1) |
| Capaciteit | 8 GB |
| U3 functionaliteit | |
| USB Type-C |
| USB-versie | USB 3.0 (3.1 Gen 1) |
| Capaciteit | 8 GB |
| Daadwerkelijke capaciteit | 7,34 GB |
| U3 functionaliteit | |
| Vingerafdruk lezer | |
| Activity LED | |
| Data-encryptie |
| Opgegeven leessnelheid | 53 MB/s |
| Opgegeven schrijfsnelheid | 15 MB/s |
| Lengte | 70 mm |
| Breedte | 20 mm |
| Dikte | 9 mm |
| Kleur | Zwart |
| Omvang | 12,1 cm³ |
| SKU | TS8GJF700, FD3-008G-TR700 | |
| EAN | 0760557819462, 0031112758404, 4052305284247, 4055895204749 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | dinsdag 8 maart 2011 |
Bij USB-sticks van 16 GB of groter is een snelle USB 3.0-verbinding geen overbodige luxe. Maar welke stick is het snelst? Hardware.Info vergelijkt er 13.
4 januari 2012 05:59
Mondjesmaat komen USB 3.0 USB-sticks beschikbaar. Onlangs stuurde Transcend ons de nieuwe JetFlash 700 modellen toe.
27 juni 2011 05:59