Team F108 16GB
- Bekijk onze review
- Alle usb-sticks
-
Uitvoeringen
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| USB-versie | USB 3.0 (3.1 Gen 1) |
| Capaciteit | 16 GB |
| U3 functionaliteit |
| USB-versie | USB 3.0 (3.1 Gen 1) |
| Capaciteit | 16 GB |
| Daadwerkelijke capaciteit | 14,97 GB |
| U3 functionaliteit | |
| Vingerafdruk lezer | |
| Activity LED | |
| Data-encryptie |
| Opgegeven leessnelheid | 54 MB/s |
| Opgegeven schrijfsnelheid | 30 MB/s |
| Lengte | 59 mm |
| Breedte | 18 mm |
| Dikte | 8 mm |
| Kleur | Zilver |
| Vormfactor | Dop |
| Omvang | 8,0 cm³ |
| SKU | TG016GF108N3, CLé 16 GO PRO USB 3.0 | |
| EAN | 0765441001770 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | vrijdag 15 juli 2011 |
Bij USB-sticks van 16 GB of groter is een snelle USB 3.0-verbinding geen overbodige luxe. Maar welke stick is het snelst? Hardware.Info vergelijkt er 13.
4 januari 2012 05:59